Bir Zamanların Ünlü İsmi Hayat Bilgisi’nin Pikaçu’su Kerem Kupacı’nın Ne Yaptığını Duyunca Çok Şaşıracaksınız

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

Bir Zamanların Ünlü İsmi Hayat Bilgisi’nin Pikaçu’su Kerem Kupacı’nın Ne Yaptığını Duyunca Çok Şaşıracaksınız

Bir zamanların en ünlü dizisi Hayat Bilgisi, tüm Türkiye’n,n en sevdiği dizilerden biriydi. Birçok yıldızın ilk projesi olan fenomen dizinin başrol karakteri Kerem Kupacı’nın şimdilerde ne yaptığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun hakkındaki gerçekler herkesi şoka soktu.

hayat bilgisi-kerem kupacı

Senaryosunu Müjde Gani’nin yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Tarkan Karlıdağ’ın oturduğu ünlü dizi Hayat Bilgisi Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biriydi. Toplam 4 sezon süren komedi gençlik dizisi o zamanların en popüler dizilerinden biri haline gelmişti. Perran Kutman, Kerem Kupacı, Tarık Papuççuoğlu, Ümit Erdem, Gökçe Bahadır gibi isimleri izlediğimiz bu dizi eğlenceli konusu ve güçlü kadrosuyla herkesin kalbinde özel bir yer edinmişti.

hayat bilgisi-kerem kupacı

Ümit Erdem, Gökçe Bahadır, isimler Türk dizi sektöründeki kariyerlerine tam hız devam ederken Hayat Bilgisi’nin başrol oyuncusu Pikaçu Kerem Kupacı, ekranlardan bir süredir uzak kalmıştı. Nerede ve ne yaptığı merak edilen Kerem Kupacı’nın hakkındaki gerçekler ortaya çıktı.

Hayat Bilgisi’nin Pikaçu’su Londra’daymış

hayat bilgisi-kerem kupacı

Bir zamanların en ünlü oyuncusunun Londra’ya yerleştiği ortaya çıktı. Londra’da genç yeteneklere tiyatro ve oyunculuk dersi veren Kerem Kupacı’nın Türkiye’den ve İngiltere’den 20 öğrencisi varmış . İşleri nedeniyle sık sık İstanbul’a da gelen ünlü oyuncu, söylenenlere göre şu sıralar gelen oyunculuk tekliflerini değerlendiriyormuş. Ünlü oyuncuyu en son Kalk Gidelim dizisinde izlemiştik.

Aslıhan Gürbüz ile Evlendiği Konuşulmuştu

hayat bilgisi-kerem kupacı

Hayat Bilgisi ile çıkış yapan daha sonra ise Bedel, Kırgın Çiçekler gibi dizilerde rol alan Kerem Kupacı’nın yıllar önce Aslıhan Gürbüz ile evli olduğu iddia edilmişti. Bu evlilik dedikodularını yalanlayan Aslıhan Gürbüz, “”Gerçekten sıkmadı mı bu yalan haber? Bu konu ile ilgili resmi bir belge var mı mesela elinizde o dönemle ile ilgili? Yoksa 4 kişinin eğlendiği bir andan bir görüntü ile 10 senedir hiç evlenmemiş bir kadına boşanmış muamelesi mi çekiyorsunuz?” açıklamalarında bulunmuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz