“Unutmayın Ki Bana Hiçbir Şey Olmaz” Satışta! Gülben Ergen İkonik Sözünü Satışa Çıkardı

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

“Unutmayın Ki Bana Hiçbir Şey Olmaz” Satışta! Gülben Ergen İkonik Sözünü Satışa Çıkardı

Gülben Ergen, kendisiyle özdeşleyen ve moda haline gelen “Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz” sözünü satışa çıkardı. Ünlü isim satıştan gelen geliri, kurucusu olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ne bağışlayacak.

gülben ergen-unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz

Türkiye’nin en büyük kadın starlarından Gülben Ergen ne yapsa olay oluyor. Hatırlarsanız “Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz” sözü çok gündem olmuştu. Gülben Ergen ile özdeşleşen bu söz, Türkiye’nin en ikonik cümlelerinden biri haline geldi. 1972 doğumlu güzel sanatçı, bu ünlü sözünü satışa sunduğunu duyurdu.

Satıştan Elde Edilen Gelir İle Çocuklar Gülecek

Gülben Ergen bir moda haline gelen “Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz sözünü NFT’ye dönüştürerek satışa çıkardığını Twitter hesabından duyurdu. Saba Tümer’den sonra NFT trendini takip eden ünlü yıldız, “Magazin dünyasından çıkıp internette klasikleşen “Bana, unutmayın ki hiç bir şey olmaz” dijital dünyada yaşamına devam etmek için NFT ye dönüşüyor.” diyerek Twitter’dan müjdeli haberi verdi.

gülben ergen-unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz

Rarible üzerinden satışa çıkan fenomen sözün satışından elde edilen gelir ise güzel yıldızın kurucusu olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ne bağışlanacak.

“Ne Güzel Etmişim. İyi ki de Söylemişim”

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu bu sözü hakkında konuşmuştu. Ülkenin en bilinen sözünü bir totem olarak adlandıran güzel sanatçı, “İnsanız… Benim de etim, kemiğim bir canım var. Derim kesilirse benim de kanım akıyor. Ama unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz” diyerek; bir totem, şahane bir büyü, çok güzel bir muska ve geçerli bir söze dönüştürdük hep beraber.” demişti.

gülben ergen-unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz

“Pek çok kadın bu söylemi kullanıyor. Durmak yıkılmak yerine ayağa kalkıyor, işine gücüne daha da fazla sarılıyor. Ne güzel etmişim. İyi ki de söylemişim…” diye sözlerine devam eden Ergen, o zaman bu sözü söylediği gibi güçlü bir şekilde sözlerinin arkasında durmuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz