Yeni Bir Aşk mı Doğuyor? İbrahim Tatlıses İbo Show’da Defne Samyeli’yi Öve Öve Bitiremedi: “Bebek Bebek!”

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

Yeni Bir Aşk mı Doğuyor? İbrahim Tatlıses İbo Show’da Defne Samyeli’yi Öve Öve Bitiremedi: “Bebek Bebek!”

Star TV’nin sevilen müzik programı İbo Show’da dün akşam oldukça ilginç anlar yaşandı! Işın Karaca, Defne Samyeli, Altay ve Buray’ın konuk olduğu bölümde; İbrahim Tatlıses, yine gözyaşlarına hakim olamadı. Aman bu olay Seren Serengil’in kulağına gitmesin yoksa hasta yatağından laf yetiştirmeye başlar! Ancak geceye damgasını vuran tek olay usta sanatçının gözyaşları değildi. Programa konuk olan katılan Defne Samyeli; hem sosyal medyayı iki böldü hem de İbrahim Tatlıses’ten övgü dolu sözler alarak onere oldu!

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses Yine Ağladı!

2000’li yıllara damgasını vuran İbo Show, tam 10 yıl sonra tekrardan ekranlara dönerek sevenleriyle buluşmaya devam ediyor! Ancak İbrahim Tatlıses yaşamış olduğu silahlı saldırı sonrası yurt dışında uzun yıllar tedavi görse de; eski sağlığına kavuşamadı. Yine Star TV ekranlarında aynı gün ve aynı saatte ekrana gelen İbo Show, hem eğlendiriyor hem de ağlatıyor.

Geçirdiği kazadan sonra daha duygusal biri olan İbrahim Tatlıses, her programda mutlaka ağlıyor! Dün akşam ekrana gelen bölümde Işın Karaca’nın, İbrahim Tatlıses’in efsanevi şarkısı “Yalan”ı usta sanatçısının gözlerinin içine bakarak seslendirmesi; İbrahim Tatlıses’i çok duygulandırdı ve gözyaşlarına hakim olamadı!

İbrahim Tatlıses

Defne Samyeli Geceye Damgasını Vurdu!

Ancak dün geceye damgasını vuran kişi Defne Samyeli oldu! Defne Samyeli’nin İbo Show’a katılması sosyal medyada çok eleştirilmiş olsa da; İbrahim Tatlıses, Defne Samyeli’nin hem sesini hem de kendisini çok beğendi! Hatta güzel sunucu, stüdyoya adımını attığı andan itibaren İbrahim Tatlıses’in övgüleri bitmek bilmedi; “Aferin çok güzel söyledin, sen burada prova yaparken odamda da izledim güzel söylüyorsun. Güzelmiş de, böyle yakından görünce! Valla çok güzelsin çok da güzel söyledin!”

Ancak İbrahim Tatlıses’in Defne Samyeli’ye iltifatları bununla sınırlı değil! Güzel sunucunun güzellik yarışmasından görüntüleri programda yayınlanınca usta sanatçı, Defne Samyeli için; “Bebek, bebek, bebbek!” demeyi ihmal etmedi. Sosyal medya kullanıcıları ise İbrahim Tatlıses’in bu övgüleri “Defne Samyeli’ye yürüyor!” şeklinde algıladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz