Geçtiğimiz Hafta Eşinden Boşanan Bircan Bali’nin Koronavirüs Paniği Şaşırttı: “Bir Süre Beni Unutun!”

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

Geçtiğimiz Hafta Eşinden Boşanan Bircan Bali’nin Koronavirüs Paniği Şaşırttı: “Bir Süre Beni Unutun!”

Beyaz TV’nin gündem belirleyen magazin programı Söylemezsem Olmaz’ın sunucu ve yorumcusu Bircan Bali, uzun süredir ekranlarda boy göstermeye devam ediyor! Söylemezsem Olmaz’ın yorumcuları zaman zaman değişse de; programın sunucusu Bircan Bali yerini korumayı başardı. Bugün ise güzel sunucu Instagram hesabından bir açıklama yayınayarak; bundan sonra arkadaşlarının kendisini herhangi bir yere çağırmamasını istedi!

Bircan Bali

Koronavirüs Pandemisi Bitmek Bilmiyor!

Bildiğiniz gibi Koronavirüs pandemisi 1 yılı aşkın süredir ülkemizde yaşanmaya devam ediyor. Her geçen gün artan vaka sayıları herkesi tedirgin etmeye yetiyor. Aslında geçtiğimiz haftalarda günlük vaka sayısı bir hayli azalmış ve “normalleşme” yolunda ilk adımlar atılmıştı. Fakat kafelerin ve restorantların açılmasıyla birlikte günlük vaka sayıları da doğru oranda artmaya başlayınca; eski yasaklı günlere geri dönmek zorunda kaldık. Bakalım bu yasaklardan ne zaman kurtulabileceğiz? Yoksa artık hayatımıza bu şekilde mi devam etmek zorunda kalacağız? Zaman gösterecek.

Bircan Bali

Bircan Bali’den Önlem!

Günlük vaka sayısı 30-40 binleri bulurken bazı ünlü simalar da kendilerince yeni önlemler almaya başladı. Bu isimlerden biri Söylemezsem Olmaz’ın biricik sunucu Bircan Bali! Önceki hafta eşi Ömer Gezen’den tek celsede boşanan ve boşanmanın ardından basın yasağı da çıkartan Bircan Bali; kendisi ve eski eşi hakkında konuşulmasının önüne geçmiş oldu. Bizim de konumuz Bircan Bali’nin evliliği değil zaten.

blank

Çevresindeki pozitif sayısının her geçen gün arttığını ifade eden Bircan Bali; 2020 yılında kucağına aldığı kızı Saygı Karen’e Koronavirüs bulaştırmak istemiyor! Bu sebeple Instagram’dan yaptığı açıklama ile arkadaşlarıyla bir süre görüşmeyeceğini ve kendisini de çağırmamalarını rica etti; “Arkadaşlar yanlış anlamazsanız ve kusura bakmazsanız bu saatten sonra Covid-19 sebebi ile kimse beni bir yere davet etmesin (gitmeyince gönül koyuyorsunuz) ve bir süre de kimseyle görüşmeyelim. Gittikçe daralan bu çember beni oldukça gerdi. Çevremde kiminle konuşsam Covid pozitif. Ben iyiyim evet, Covid’li değilim ama bebeğim var dikkatli olmam lazım. Beni bir süre unutun canlarım!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz