Can Yaman Yeni İtalyan Dizisi Sandokan İçin Spor Salonundan Çıkmıyor! Ünlü Oyuncunun Şok Değişimi

Aleyna

Haberler

4 Nisan 2021

Can Yaman Yeni İtalyan Dizisi Sandokan İçin Spor Salonundan Çıkmıyor! Ünlü Oyuncunun Şok Değişimi

Yeni İtalyan dizisi Sandokan için sıkı bir şekilde çalışan Can Yaman’dan yepyeni bir paylaşım geldi. Spor salonundan poz veren ünlü oyuncunun kaslı hali dikkat çekti. Şok edici bir değişim geçiren ünlü oyuncu sosyal medyada olay oldu.

can yaman-sandokan

Türkiye’nin en sevilen erkek oyuncularından biri olan Can Yaman, İtalya’yı fethetmeye devam ediyor. Bir reklam çekimi için gidip İtalyan dizisinde başrolü kapan ünlü oyuncu, rolüne hazırlanmak için çok sıkı bir şekilde çalışıyor. Bütün gününü spor salonlarında geçiren ünlü oyuncu, rolüne hazırlık süresini de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

can yaman-sandokan

İnadına Aşk, Dolunay, Erkenci Kuş gibi projelerde izlediğimiz yakışıklı oyuncuyu en son Bay Yanlış’ta izlemiştik. Yakışıklılığı ve başarılı performansı ile ünü Türkiye’yi aşan ünlü isim, İtalya’ya gitmişti. Bir süredir İtalya’da olan genç oyuncu, yeni İtalyan dizisini sevenleriyle buluşturacağı günü bekliyor.

Kaslarıyla Şov Yaptı

İtalyan bir kahraman Korsan Sandokan’ı canlandıracağı dizisi için aksiyon sahnelerine çalışan ve antrenman yapan ünlü oyuncu adeta spor salonundan çıkmıyor. Rolü için hazırlık sürecini Instagram’dan sık sık takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncunun son pozları adeta olay oldu.

Spor salonunda antrenman yaparken bir poz paylaşan yakışıklı oyuncu, kaslı vücudu ile dikkat çekti. Sosyal medyada olay olan bu fotoğraflara çok geçmeden binlerce yorum ve beğeni geldi.

Aşkı İtalyan Spikerde Buldu

can yaman-sandokan

Genç oyuncunun İtalya yolculuğu sadece kariyeri için değil aşk hayatı için de dönüm noktası oldu. Ünlü İtalyan spor spikeri Diletta Leotta’ya gönlünü fena bir şekilde kaptıran Can Yaman, çok fazla geçmeden evlilik teklifi bile etti. Diletta Leotta’nın annesi ile de tanışan yakışıklı oyuncu, evlilik yoluna girmiş gibi gözüküyor. Sosyal medyadaki romantik pozlarıyla gündemden düşmeyen ünlü çiftimize mutluluklar diliyor, yeni projesinin Can Yaman’a şans getirmesini diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz