Hüner Coşkuner’in Ablası Anlattı. Meğer Ünlü Şarkıcı Hastanede Başka Bir İsim Kullanmış!

Demet Gümüş

Haberler

5 Şubat 2021

Hüner Coşkuner’in Ablası Anlattı. Meğer Ünlü Şarkıcı Hastanede Başka Bir İsim Kullanmış!

Tedavi gördüğü hastanede dün gece yaşamını yitiren şarkıcı Hüner Coşkuner’in ani ölümü herkesi yasa boğdu. Ünlü şarkıcının hastalık sürecini herkesten saklaması ise şaşkınlık yarattı.

Kanser Tedavisi Görüyordu

Türkiye’nin kadın Türk Sanat Müziği duayenlerinden biri olarak görülen Hüner Coşkuner dün gece tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Kemik iliği kanseri nedeniyle hastaneye yatırılan ünlü şarkıcı, bir süredir tedavi görüyordu.

Sanat Dünyası Yasta

blank

Kaldığı hastanede yoğun bakıma kaldırılan başarılı sanatçı, dün gece saat 22.00 sularında yaşamını yitirdi. Ünlü şarkıcının beklenmedik ölümü, sevenlerini ve sanat dünyasını yasa boğdu.

Yaklaşık Bir Yıl Önce Kanser Tanısı Konmuş

blank

Başarılı sanatçının tedavi gördüğü hastaneden yapılan açıklamaya göre, Hüner Coşkuner’e 2020 yılının Nisan ayında kanser tedavisi konulmuş. Kan Hastalıkları Bölümü tarafından yapılan tetkiklerde ünlü sanatçıya kemik iliği kanseri tanısı konulmuş ve ardından hızla tedavisine başlanmış.

Tedavilere Cevap Vermedi

blank

Yine hastanenin açıklamalarına göre; yaklaşık bir yıldır tedavi gören Hüner Coşkuner yapılan tedavilere cevap vermemiş. Durumu daha da kötüleşen Coşkuner, nefes darlığı sebebiyle yoğun bakıma alınmış.

Ünlü Sanatçının Ablasından Şaşırtan Açıklama

blank

Ölümüyle herkesi üzen Hüner Coşkuner’in ablası Deniz Coşkuner, telefon bağlantısı ile katıldığı bir programda yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Ünlü sanatçının tedavi sürecini anlatan Deniz Coşkuner’in “Hüner, hastalığının bilinmesini istemiyordu. Herkesten saklıyordu.” sözleri ise şarkıcının sevenlerini üzdü.

Başka Bir İsimle Hastaneye Yatırıldı

blank

Hüner Coşkuner’in hastalığını sakladığını söyleyen ablası Deniz Coşkuner, “Hastalığı duyulmasın diye başka bir isim kullanarak hastaneye yatırdık.” sözleri ile yaşadıkları zorlu ve acılı süreci aktardı. Deniz Coşkuner’in açıklamalarına göre; ünlü şarkıcı Hüner Coşkuner, hastalığını hem basından hem de tüm akrabalarından saklayarak tedavi sürecine başlamış. Deniz Coşkuner, “O kalkacaktı, onun kedileri, köpekleri, bakıma muhtaç hastaları ve kanserli çocukları vardı.” sözleriyle yaşadığı derin üzüntüyü belirtti.

Ölmeden Birkaç Ay Önce Vasiyet Etmiş

Deniz Coşkuner, Hüner Coşkuner’in ölmeden birkaç ay önce kedilerin, köpeklerin ve barınakların sahipsiz kalmamasını vasiyet ettiğini söyledi. Hüner Coşkuner’in son isteği, onun ne kadar değerli ve örnek bir sanatçı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz