“Biri Bizi Çok Kötü Bir Oyunun İçine Çekmeye Çalışıyor!” Yasak Elma’nın 110. Bölüm Sezon Finali Nefes Kesecek

Aleyna

FOX

9 Mayıs 2021

“Biri Bizi Çok Kötü Bir Oyunun İçine Çekmeye Çalışıyor!” Yasak Elma’nın 110. Bölüm Sezon Finali Nefes Kesecek

Yasak Elma sezon finali ile tüm Türkiye’nin tansiyonunu yükseltmeye geliyor. Yıldız ve Ender’in planı ne? Hasan Ali neyin peşinde? Hasan Ali operasyonu nasıl sonuçlanacak?

yasak elma

Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma, son dönemlerin en sevilen projelerinden biri. Yaklaşık 4 sezondur ekranlarda fırtınalar estiren popüler dizi her bölümüyle izleyiciyi adeta ekranlara kilitliyor. Med Yapım imzalı Ysak Elma’ın başrollerinde ise Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç, Erdal Özyağcılar, Şafak Pakdemir gibi isimler var.

yasak elma

Nesrin Cavadzade’nin hayat verdiği karakter Şahika’nın ölümüyle herkesi şaşkına uğratan dizinin sezon finali geldi çattı. Son bölümüyle heyecanı tavan yapan Yasak Elma’nın yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep birlikte bir göz atalım.

Son Bölümde Neler Olmuştu?

Son bölüme Şahika’nın cenaze töreni damgasını vurmuştu. Şahika’nın ani ölümü herkesi sarstı. Bu beklenmedik olaydan en çok etkilenen kişi ise Kaya tabii ki Kaya oldu. Ender ise geçmişteki tüm yaşanılanları ve bitmek bilmeyen hesaplaşmaları bir kenara bırakarak Kaya’ya destek olabilmek için harekete geçti.

yasak elma

Hasan Ali ise Şahika’nın ölümünün ardından hisseleri almak için planlar yapmaya başladı. Şahika’nın gidişini fırsat bilen Hasan Ali için Ender ve Yıldız’ın güçlerini birleştirmesi gerekecekti.

Yıldız Kadroya Sürpriz Bir İsim Dahil Oldu

yasak elma

Yasak Elma’nın güçlü kadın kadrosuna yepyeni bir isim daha ekleniyor. Güneşi Beklerken, Beş Kardeşler, Siyah Beyaz Aşk, Hekimoğlu gibi dizilerden tanıdığımız Ece Dizdar Yasak Elma’nın kadrosuna katıldı. En son Menajerimi Ara’da izlediğimiz güzel oyuncuyu bu efsane kadroyla birlikte izlemek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Belgeler gerçekten ellerinde mi? Yoksa Ender ve Yıldız’ı kötü bir oyun mu bekliyor? Sezon finali hepimizin nefesini kesecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz