Özcan Deniz’in Bana Yaptığı Saygısızlık! Seni Çok Bekledim’in Yıldızı İrem Helvacıoğlu Tüm Gerçekleri Açıkladı

Aleyna

Haberler

9 Mayıs 2021

Özcan Deniz’in Bana Yaptığı Saygısızlık! Seni Çok Bekledim’in Yıldızı İrem Helvacıoğlu Tüm Gerçekleri Açıkladı

Seni Çok Bekledim’in güzel oyuncusu İrem Helvacıoğlu bir süredir dizideki rol arkadaşı Özcan Deniz ile yaşadıkları polemikten dolayı gündemde. Ünlü oyuncu tüm gerçekleri ilk kez açıkladı.

irem helvacıoğlu-özcan deniz

Star Tv’nin iddialı dizilerinden olan Seni Çok Bekledim büyük umutlarla ekran macerasına başlamıştı. Özcan Deniz’in önceki işi İstanbullu Gelin büyük bir başarı yakalayınca Seni Çok Bekledim’in istenen performansı gösterememesi herkesi çok şaşırtmıştı. Başrollerinde Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, İlhan Şen gibi sevilen isimlerin olduğu dizi 13. bölümünde ekranlara veda etti.

irem helvacıoğlu-özcan deniz

Ancak Seni Çok Bekledim bittikten sonra dizi boyunca aralarından su sızmayan ikili İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’in arasında gerginlik yaşandığı iddia edildi. Eski partnerlerin birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bırakması ve ardından birlikte oldukları paylaşımları kaldırması da bu iddiaları güçlendirdi tabii.

“Bu Yapılan Çok Büyük Bir Saygısızlık”

irem helvacıoğlu-özcan deniz

Tüm bu yaşanılanların ardından güzel oyuncu Posta Gazetesi’nden Bekir Saçar’a konuştu. Özcan Deniz ile aralarında geçenleri ilk kez açıklayan İrem Helvacıoğlu, işin aslının yanlış bilindiğini dile getirdi. “Takipçilerimden “Özcan Deniz seni takipten çıkardı ve birlikte tüm fotoğraflarınızı sildi. Siz niye onu hâlâ takip ediyorsunuz ve fotoğraflarını silmiyorsunuz?” diye mesajlar gelince bu olayı öğrendim.” diyen Helvacıoğlu, dizi zamanında Özcan Deniz ile bireysel bir sorun yaşamadıklarını dile getirdi. Dizi bittikten sonra hiç görüşmediklerini açıklayan İrem Helvacıoğlu “Bu yapılan çok büyük bir saygısızlık. Fanlarım beni haberdar edince ben de takibi bıraktım ve tüm fotoğraflarımızı sildim. Bu saygısızlık karşısında başka ne yapabilirdim ki?” diyerek işin aslını açıkladı.

“Aydınlanma Yaşıyorum”

irem helvacıoğlu-özcan deniz

30 yaşında girince aydınlanma yaşadığını dile getiren başarılı oyuncu, hayatında iz bırakacak olaylar yaşamak istediğini söyledi. 30 yaşında olmasına rağmen 20’li yaşlardaki enerjisini koruduğunu söyleyen İrem Helvacıoğlu, “Kendimi çok güçlü hissediyorum ve bundan sonra edineceğim tecrübeleri de çok merak ediyorum. 40 yaşına gelip dönüp baktığımda “Vay be!” diyebileyim.” diye açıklama yaptı.

Benzer Haberler

Erdoğan 9 Mayıs 2021

Bu köprü altı calgıcılarını sanatçı diye görürseniz olacağına katlanırsınız bütün arabesk calgıcıları benim indimde aynıdır

Dürüst 9 Mayıs 2021

Her bulduğunu dizide kucağına oturttursan olacağı bu

Rojda 10 Mayıs 2021

❤️❤️

Yorum Yaz