Kıskançlık Krizi Yeniden Başladı! Gupse Özay Merve Dizdar ve Ezgi Mola Üçlüsü Arasında Yeni Gelişme

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Kıskançlık Krizi Yeniden Başladı! Gupse Özay Merve Dizdar ve Ezgi Mola Üçlüsü Arasında Yeni Gelişme

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar yine arkadaşları arasında paylaşılamıyor. Ezgi Mola ve Gupse Özay’ın Merve Dizdar krizleri yeniden canlanıyor gibi görünüyor. Merve Dizdar ise paylaşılamamanın tadını çıkarmaktan başka bir şey yapmıyor belli ki!

Her şeyin Başı O Program

MERVE DİZDAR

Aslında her şey Merve Dizdar’ın bir YouTube programına katılması ile başladı. Yakın arkadaşı İbrahim Selim’in programına katılan başarılı oyuncu çocukluğundan oyunculuğuna kadar her konuda oldukça samimi cevaplar verdi. Bu açık yürekli cevapların ardından İbrahim Selim’in sorduğu bir soru ise ortalığı karıştırmaya yetti de arttı bile.

Gupse mi Ezgi mi?

EZGİ MOLA

Sorulan her soruyu rahatlıkla ve tereddütsüz bir şekilde cevaplayan Merve Dizdar’ın ecel teri dökeceği bölüm ise programın “O mu Bu mu?” bölümü oldu. Ve o malum soru geldi. Çünkü o bölümde İbrahim Selim konuklarından iki isimden birisini seçmesini istiyor. Merve Dizdar’a sorulan soru ise Holywood’da bir yapım için hangi partneri seçeceği oluyor. Seçenekler ise çok tehlikeli. Gupse Özay mı yoksa Ezgi Mola mı?

Onunla Daha Çok Gülüyorum…

GUPSE ÖZAY

Merve Dizdar öncelikle Masumlar Apartmanı dizisinde birlikte yer aldıkları ve hem sette hem de gerçek hayatta çok eğlendikleri arkadaşı Ezgi Mola’yı seçti. Ardından onu pas geçip Serenay Sarıkaya dedi. Sonraki turda ondan da vazgeçip Gupse Özay deyiverdi. Üstelik de Ezgi Mola’yı çok ama çok sinirlendirecek bir cevapla. “Ezgi’ye de çok gülüyorum ama Gupse’yle güldüğüm kadar değil”. Kavgada söylenmez doğrusu…

Bugün de Gupse

Bir Instagram story’si ile Merve Dizdar’ın doğum gününü kutlayan Gupse Özay, arkadaşına iyi ki doğdun dedikten sonra gördüğü fotoğraflar için “Bol bol fotoğraflar gördüm, yine en çok Ezgi fotoğraf koymuş” diyerek Merve kıskançlığının daha bitmediğini göstermiş. Bu paylaşımı kendi hesabından paylaşan Ezgi Mola ise “Yine beni çok sevdiğini iliklerime kadar hissettiren canım Gupse” notunu iliştirmeyi ihmal etmemiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz