Kardeşlerim’in Akifi Celil Nalçakan Gazetecileri Böyle Düzeltti! Yaptığı Hareket ile Kalpleri Fethetti

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Kardeşlerim’in Akifi Celil Nalçakan Gazetecileri Böyle Düzeltti! Yaptığı Hareket ile Kalpleri Fethetti

Kardeşlerim dizisi ile ekranlara gelen Celil Nalçakan, oyunculuğu kadar mütevazı tavırları ve kalender kişiliğiyle de dikkat çekiyor. Ünlü oyuncunun hem sosyal medya hesabı hem de röportajları, hayranları tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Komşusu ile Mektup Arkadaşlığı Yapmıştı!

Başarılı oyuncu Celil Nalçakan, geçtiğimiz günlerde komşusunun, çok sevgili köpeği Robin ile ilgili notuna verdiği cevapla gündeme gelmişti. Bir komşusu Nalçakan’ın kapısına “Lütfen Rodin’i sabah erken ve akşam geç saatlerde bahçeye bırakmayın, etraftaki komşulardan şikayet var” şeklinde bir not bırakmıştı.

blank

Nalçakan ise notun altına “1- Rodin değil Robin. 2- Kapıma not asacağınıza kapımı çalsaydınız, bir çayımı içseydiniz. 3- Notunuzun altına isminizi yazsaydınız da kamera kayıtlarına bakmakla uğraştırmasaydınız bizi. 4- Bir daha böyle bir şikayetiniz olursa mektup arkadaşlığı yapmak yerine yöneticimize iletiniz. Robin’in babası Celil Nalçakan” şeklinde bir cevap yazmış ve sosyal medya hesabında paylaşmıştı.

Dün Muhabirlerin Sorularını Yanıtladı

Ünlü oyuncu dün akşam üzeri bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin “İyi akşamlar Celil Bey” şeklinde seslenmesinin üzerine “Celil Abi! Ne zaman bey

blank

olduk!” şeklinde düzelten oyuncunun sıcak yaklaşımı dikkat çekti. Beşiktaşlı oyuncu kendisine hatırlatılan Sergen Yalçın hakkında “Taş yerinde ağırdır. Allah ondan razı olsun, zor durumdur ama iyi ki geldi” şeklinde konuştu.

blank

Ardından muhabirler Celil Nalçakan’a köpeği ile ilgili olayı sordu. Bu konuda konuşmak istemeyEn Nalçakan “Benim ellerinizden yalar, bir kızım var, hepiniz biliyorsunuz. Tek bir şey söyleyebilirim, yerdekine merhamet etmeyen göktekinden merhamet beklemesin!” demekle yetindi.

Sempatik tavırları ile izleyenlerin gönlünü fetheden Nalçakan, ayrılırken röportaj için teşekkür etti ve muhabirlere” Kıymetli ellerinizden öperim var mı bir isteğiniz?” sorusunu sordu. Muhabirlerin iyi dileklerini de alan Nalçakan, iyi akşamlar dileyerek oradan uzaklaştı. Ünlü oyuncunun doğallığı ve alçak gönüllülüğü, izleyenlere sımsıcak anlar yaşattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz