Biri Gidiyor Biri Geliyor! Barış Murat Yağcı’nın Başı Dövmeleriyle ve Sevgilisi Nisa Bölükbaşı’yla Dertte

Aleyna

Haberler

20 Şubat 2021

Biri Gidiyor Biri Geliyor! Barış Murat Yağcı’nın Başı Dövmeleriyle ve Sevgilisi Nisa Bölükbaşı’yla Dertte

“Survivor”ın eski yıldızlarından Barış Murat Yağcı’nın dövmelerle imtihanı bitmiyor. Biri gidiyor biri geliyor!

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı

Fenomen yarışma “Survivor”ın 2020 versiyonun hayatımıza kattığı iki önemli isim var, Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı! Yarışmayı ikincilikle ve “gönüllerin şampiyonu” olarak tamamlayan Barış Murat Yağcı, ününe ün katacak projelere imza atmaya başladı. “Kardeşim” dediği Nisa Bölükbaşı’yla aşk yaşadığı ortaya çıktıktan sonra da ismi hiç gündemden düşmedi zaten!

Barış Murat Yağcı

Öte yandan, Barış Murat Yağcı’nın YouTube kanalı ve ilişkisi çok güzel giderken, edebiyat ve müzik projeleri kıyasıya eleştirildi. Ne de olsa, bu konularda herhangi bir birikimini ya da yeteneğini görmemiştik. Bir noktada Barış Murat Yağcı da bu eleştirilerden bezdi. Çok eleştirilen müzik videosunu sildi ve “Bir süre yokum” diyerek ortalıktan kayboldu!

Ama bu yokluğu sadece birkaç gün sürdü. Nisa Bölükbaşı’na hazırladığı Sevgililer Günü sürpriziyle yine gündemin ilk sıralarına yerleşmeyi başardı. Dün yine herkes ondan söz ediyordu ama Nisa Bölükbaşı sayesinde değil, dövmesi yüzünden!

Müzikten Hiç Vazgeçmemiş

Barış Murat Yağcı

Barış Murat Yağcı’nın kıyasıya eleştirildiği için müzik projelerinden vazgeçtiği konuşuluyordu. Sonuçta hayranları bile eleştirilere karşı sadece “Bize anı olsun diye söylüyor, profesyonel değil” diyebilmişti. Ama Barış Murat Yağcı, şarkısının sözlerini dövme yaptırdı! Daha nasıl ciddi olabilir ki?

Barış Murat Yağcı’nın şarkısının nakaratını dövme yaptırması sosyal medyayı fena salladı. Şarkıyı eleştiren herkes bu sefer dövmeyi de eleştirmeye başladı! Üstelik Barış Murat Yağcı’nın dövmeleriyle imtihanı bununla da bitmedi.

O Dövme Gidecek!

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

Barış Murat Yağcı’nın bir dövmesi daha var. Ama bu dövme sevgilisi Nisa Bölükbaşı’nı çileden çıkarıyor. Çünkü dövmede eski sevgilisinin adı var!

Barış Murat Yağcı

Barış Murat Yağcı, dün karşılaştığı muhabirlere bu dövmeyi sevgilisi istediği için sildireceğini söyledi. “Nisa kıskanç biri. Kıskanılmak güzel bir şey” diyen Barış Murat Yağcı, “Ayrıca bir ilişkide kıskançlık yoksa, o zaman bir sıkıntı vardır” da dedi. Psikologlar pek böyle düşünmüyor ama siz bilirsiniz!

Bakalım, Barış Murat Yağcı çok acı veren dövme sildirme işlemini gerçekten de yaptıracak mı? Son gelişmelere bakarsak, dövme yaptırırken biraz daha düşünse iyi olacak gibi duruyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz