Karantina Günlerinde Sıkılan Demet Akalın Maldivler’de Olan Serenay Sarıkaya’ya Taktı: “Kim Çekiyor Bunları!”

Aleyna

Haberler

20 Şubat 2021

Karantina Günlerinde Sıkılan Demet Akalın Maldivler’de Olan Serenay Sarıkaya’ya Taktı: “Kim Çekiyor Bunları!”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, eşi Okan Kurt’la birlikte Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından evde tedavisine devam ediyor. Tabii bu süre zarfında evinde sıkılan Demet Akalın, gününün büyük bir kısmını Instagram’da geçiriyor.

Demet Akalın’ın Instagram Yorumları!

Sık sık storyler paylaşan güzel şarkıcı, tanıdık tanımadık bütün ünlülere de yorum yapmaktan geri durmuyor. Mesela geçtiğimiz gün dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce’ye “kış bitti bacım” yorumu yapması dikkatli sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı. Bu arada detaylar için:

Ancak Demet Akalın’ın canı fazla sıkılıyor olacak ki, bugünlerde Maldivler’de tatil yapan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’ya yorum yaparak telefon tavsiyesinde bulunmayı ihmal etmedi: “Kim çekiyor bunları? İnanılmaz ışık vardır orada, telefonu değiştir bebek” Hal böyle olunca sosyal medya kullanıcıları Demet Akalın’ın yorumunu beğeni yağmuruna tuttu.

Demet Akalın Serenay Sarıkaya yorum

Gerçi Demet Akalın’ın söylediklerinde haklılık payı var. Serenaycığım, bu fotoğrafları Samsung E250’yle mi çektin? Maldivler gibi herkesin gitmek için yanıp tutuştuğu bir yerde, piksel sayacağımız fotoğraflar çekebilmek de ayrı bir başarı! Bu arada Serenay Sarıkaya’nın para aldığı iddia edilen bu tatil için gönderi paylaşmaya devam ediyor. Resmen Seranay Sarıkaya’nın içine Şeyma Subaşı kaçmış. Ancak fotoğraf çekme konusunda Seranay’ın Şeyma’dan ders alması gerekiyor.

Demet Akalın Yine Linçlendi!

Demet Akalın

Seranay Sarıkaya’nın fotoğrafının altına tavsiye veren Demet Akalın’a takipçilerinden de destek geldi. Fakat Koronavirüs’ü evinde hafif atlatan güzel şarkıcı yine de linç yemekten kurtulamıyor. Özellikle de en son ailecek gittikleri Uludağ’dan virüs kaptıklarını kabul ettikten sonra; birçok gazeteci ve sosyal medya kullanıcısı Demet Akalın’ı fena linçledi! Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz