Burak’ın Tek Yeteneği Dua Değilmiş! Alişan Oğlu Burak’ın “Maviş” ile Olan Sevimli Anlarını Paylaştı

Aleyna

Haberler

20 Şubat 2021

Burak’ın Tek Yeteneği Dua Değilmiş! Alişan Oğlu Burak’ın “Maviş” ile Olan Sevimli Anlarını Paylaştı

Ünlü şarkıcı Alişan, minik oğlu Burak’ın muhabbet kuşuyla olan eğlenceli anlarını paylaştı. Burak’ın kuşa söylediği ninniler duyanların içini ısıttı.

Alişan Buse Varol Burak

Ünlü şarkıcı Alişan, “müzmin bekar” unvanından büyük aşkı Buse Varol sayesinde kurtuldu ve bir aile babasına dönüştü. Tanıştıktan kısa bir süre sonra 2018 yılında evlenmeye karar veren çift, bir yıl sonra da ilk çocukları Burak’a kavuştu.

Alişan Buse Varol Eliz Burak

Yıllarca aile kurmak için bekleyen Alişan’ın hayatında her şey çok hızlı gelişmeye başladı. Çok iyi bir baba ve eş olduğunu kanıtlayan Alişan, kendisini sevmeyenlerin bile bu konuda takdirini kazandı. Çift, 2 hafta önce de kızları Eliz’e kavuştu. Böylece, minik Burak abiliğe terfi etti. Geçen hafta 2 yaşına giren Burak, kardeşine dualar okumaya bile başladı!

Alişan’ın bugünkü paylaşımlarıyla anladık ki, küçük Burak’ın tek yeteneği dua okumak değilmiş! Evcil hayvanlara karşı da özel bir ilgisi ve sevgisi varmış.

Kuşa Ninniler Söyledi

Alişan Burak

Alişan, oğlu Burak’ın evdeki muhabbet kuşunu sevdiği anları takipçileriyle paylaştı. Evin sevilen kuşu Maviş ve Burak’ın tatlı anları görenlerin kalbini ısıttı. Önce Maviş’i öperek ona sevgisini gösteren Burak, sonra da ona bildiği ninnileri söylemeye başladı.

Alişan ve Burak

Herhalde Eliz’i uyuturken de annesine ve babasına epey yardım ediyordur. Bu tatlı ninniler çok daha ikna edici olabilir sonuçta!

Alişan o sırada uyuyan kızı Eliz’i de “Aşkımm” notuyla paylaştı. Ünlü şarkıcı, yorgunluğuna rağmen halinden çok memnun olmalı!

Alişan Eliz

Buse Varol da o sırada kafeinsiz kahvesi ve süt sağma makinesiyle vakit geçiriyordu. Çocuklarla hayat hem çok güzel hem de zahmetli!

Buse Varol story

Alişan ve Buse Varol bugünlerde hem mutluluk sarhoşu hem de çok yorgun bir çift olarak karşımıza çıkıyor. Kızları Eliz ve oğulları Burak’la çok mutlu ve sağlıklı nice günler geçirmelerini diliyoruz!

Benzer Haberler

Meryem 20 Şubat 2021

Rabbim evlatlarınizdan güldürsün sizleri mutluluğunuz daim olsun inşallah

Meryem 20 Şubat 2021

Rabbim evlatlarınizdan güldürsün sizleri, mutluluğunuz daim olsun inşallah

Yorum Yaz