Dedikodu Kazanı: İrem Derici’nin En Pahalı Estetiği, Demet Akalın Instagram’a Sardı, İbrahim Tatlıses’ten Açıklama

Aleyna

Dedikodu Kazanı

20 Şubat 2021

Dedikodu Kazanı: İrem Derici’nin En Pahalı Estetiği, Demet Akalın Instagram’a Sardı, İbrahim Tatlıses’ten Açıklama

Güzel bir hafta sonundan herkese merhaba! Dedikodu kazanını bugün de kaynatıyoruz. Bakalım 20 Şubat Cumartesi gününde neler olmuş?

1. Bülent Ersoy Koronavirüs Aşısı Oldu!

Diva lakaplı usta sanatçı Bülent Ersoy, bugün Instagram hesabından Koronavirüs aşısı olduğu anları paylaştı. Aşı olurken çekilen fotoğrafı “Muhterem takipçilerim; Aşımı oldum, darısı olmayanların başına inşaAllah!” açıklamasıyla paylaşan Diva’nın kolunu uygulama ile incelttiği iddia edildi. Gerçekten de ne olmuş kolunuza Bülent Hanım? Böyle bi’ şey olmuş! Akıllarda o meşhur replik…

2. İrem Derici En Pahalı Estetiğini Açıkladı!

İrem Derici

Güzel şarkıcı İrem Derici’nin ne kadar dobra ve dürüst olduğunu bilmeyen yok. Özellikle Instagram hesabını da aktif olarak kullanan İrem Derici, takipçileriyle soru cevap etkinliği yaptı. Derici’ye “En pahalı estetiğin hangisi?” sorusu yöneltilince açık yüreklilikle “4000 Euro – Göğüs Silikonu” şeklinde cevap verdi. (Haberi okuyanların %67’si güncel kur üzerinden hesabını yaptı bile…)

3. İbrahim Tatlıses, Yeni İmajı Hakkında İlk Kez Konuştu!

İbrahim Tatlıses

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, 100 bin TL’lik imaj değişikliğine gitti. Görenlerin neredeyse tanıyamadığı Tatlıses için, botoks ve saç ektirme işleminin yapıldığı iddia ediliyordu. Ancak bugün İbrahim Tatlıses Instagram hesabında bu iddiaları reddetti, söylediğine göre sadece saç boyası biraz fazla kaçmış: “Ne botoks ne saç ektirme, hepsi uydurma. Ben şimdiye kadar neydiysem yine oyum. Merak etmeyin, İbo yine sizin İbonuz değişmez. Saçımın renginin koyu görünmesi boyanın fazla saçımda kalması sonucudur.” Bu arada detaylar için:

4. Demet Akalın Şimdi de Serenay Sarıkaya’ya Sardı!

Demet Akalın

Demet Akalın Koronavirüs testi pozitif çıktıktan sonra zorunlu karantina nedeniyle evinden ayrılamıyor. Hal böyle olunca gününün büyük bir kısmını Instagram’da geçiriyor, gün içinde birçok story paylaşan Demet Akalın her konuda fikrini beyan etmekten de geri durmuyor. Son olarak Serenay Sarıkaya’nın Maldivler tatilinden bir gönderiye yorum yapan Demet Akalın, güzel oyuncuya tavsiyede bulundu: “Kim çekiyor bunları? İnanılmaz ışık vardır orada, telefonu değiştir bebek” Bu arada detaylar için:

5. Barış Murat Yağcı, O Dövmeyi Sildiriyor!

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı

Survivor 2020’yle hayatımıza giren Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı bir süredir birliktelik yaşıyor. Geçtiğimiz hafta, YouTube’da Bi’ Başka isimli kanala konuk olan Nisa, Barış’ın eski sevgilisi için yaptırdığı dövmeyi sildirmezse onunla evlenmeyeceğini açıklamıştı. Ancak bugün bir AVM’de kameralara yakalanan Barış, Nisa’nın çok kıskanç olduğunu ve dövmeyi sildireceğini açıkladı. Bu arada detaylar için:

6. Alişan, Oğlu Burak’ın Ninni Söylediği Anları Paylaştı!

Alişan

Ünlü türkücü Alişan, bugün oğlu Burak’ın kuşları Maviş’e ninni söylediği anları paylaştı. Alişan ve Buse Varol çifti, kalbimizi daha ne kadar eritebilirsiniz? Maşallah size! Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz