Biz Buraya Senin Ailenin İntikamını Almaya Gelmedik: Teşkilat 4. Bölüm Fragmanında “Cartel” Rüzgarı

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Biz Buraya Senin Ailenin İntikamını Almaya Gelmedik: Teşkilat 4. Bölüm Fragmanında “Cartel” Rüzgarı

TRT’nin dizileri reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yeni sezona oldukça hızlı bir giriş yapan TRT; farklı senaryolarla, güçlü oyuncu kadrolarını birleştirerek izleyicilerle yeni dizileri buluşturmaya devam ediyor. TRT’nin son bombası ise Teşkilat!

Teşkilat

Milli İstihbarat Teşkilatı yani MİT’in içindeki Türk ajanlarının anlatıldığı dizi, ilk bölümünden itibaren reyting rekoru kırarak birinci sıraya oturmayı başardı! Alışık olmadığımız kadar bol aksiyon sahnesinden faydalanan Teşkilat, seyircilerden tam not almayı başardı. Dün 3. bölümüyle Pazar günü reytinglerini domine eden dizinin 4. bölüm fragmanı da yayınlandı! Fragman bile herkesi heyecanlandırmaya yetti!

Teşkilat

Teşkilat’ta “Cartel” Rüzgarı Esiyor!

Yeni bölümde “cartel” rüzgarı esecek! Bir dönemin efsane şarkısı “cartel”le başlayan fragmanda yine birçok aksiyon sahnesinin olduğunu görüyoruz! Bildiğiniz gibi MİT’in içinden seçilen 6 ajan, özel bir görev için aileleri tarafından bile “ölü” olarak biliniyor. Bu 6 ajanın, canları pahasına devam ettirdikleri görevde; aralarına Bitcoin dolandırıcısı hackerın, “siber güvenlik uzmanı” olarak katılmasıyla daha da güçlenen ekip, hız kesmeden yollarına devam ediyor!

Teşkilat sadece televizyon ekranlarında değil, sosyal medyada da rüzgar gibi esmeye başladı! Özellikle Twitter’da günün en çok konuşulan konuları arasına girmeyi başaran Teşkilat, sosyal medyadan da tam puan aldı! Tabii aksiyon sahnelerinin mantıksızlığını da eleştirenler vardı. Ancak zaman içerisinde bu sıkıntıların da azalacağını temenni ediyoruz. Bakalım Teşkilat’ın 4. bölümünde neler olacak, merakla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz