Eliz’i Artık Daha Sık Görüyoruz! Alişan Kızının ve Eşi Buse Varol’un “Pazartesi Sendromu” Fotoğrafını Paylaştı

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Eliz’i Artık Daha Sık Görüyoruz! Alişan Kızının ve Eşi Buse Varol’un “Pazartesi Sendromu” Fotoğrafını Paylaştı

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, sosyal medya paylaşımlarına tam gaz devam ediyor. Kızı Eliz’le yaptıkları “Pazartesi” paylaşımı herkesi çok güldürdü.

Alişan ve Buse Varol

Sosyal medyanın en popüler çiftlerinden birisi de ünlü şarkıcı Alişan ve oyuncu eşi Buse Varol. 2018’de tanışan ve hayatlarında her şey ışık hızıyla gelişen mutlu aşıklar, 2019’da da ilk çocukları Burak’a kavuşmuştu. Verdikleri röportajlarda sık sık kalabalık bir aile istediklerini söyleyen çift, bu planı da hemen uygulamaya koydu!

Geçen Ay Eliz Dünyaya Geldi

Buse Varol, Alişan, Eliz ve Burak

Alişan ve Buse Varol, geçen ay da ikinci çocukları Eliz’e kavuştu. Buse Varol, ilk çocuğu Burak’a hamileyken verdiği bir röportajda, “Çok yaş farkı olmasın diye, bebeğim 1.5 yaşındayken tekrar hamile kalırım diye düşünüyorum” demişti. Planladığından hızlı bile davrandı, Eliz’in doğumundan kısa bir süre sonra Burak da 2 yaşına girdi!

Alişan ve Eliz

O günden beri de mutlu ailenin evinden neşe hiç eksik olmuyor. 2 çocukla uğraşmanın tüm yorgunluğuna değiyor! Örneğin, Burak’ın hem abi olduğunun bilincine varması hem de kardeşini ufak ufak kıskanması herkesi çok güldürüyor.

“İyi eş” ve “iyi baba” gibi sıfatlarına bir de “kız babası” ekleyen Alişan, hem mutlu hem de tedirgin. Yeni doğmuş kızına bakıp, “İleride gelecek, ‘Baba birisi var’ diyecek” gibi düşüncelere kapılacak kadar hem de! Ama bugünlerde o tedirginliğini biraz üstünden atmış gibi duruyor. Kızıyla artık çok daha eğlenceli paylaşımlar yapmaya başladı!

“Ne çabuk pazartesi oluyor?”

Alişan ve Buse Varol, hep uyurken fotoğraflarını paylaştıkları Eliz’in 40’ı çıkınca biraz rahatlamış gibi görünüyor. Artık Eliz’i de abisi Burak kadar sık görüyoruz! Son olarak, Alişan kızı ve eşinin “pazartesi sendromu” fotoğrafını paylaştı.

Eliz’in tatlılığına bakar mısınız? Takipçilerin “ay parçası” dediği kadar var!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz