Bolat Time Başlasın Derken Serkan’dan Büyük Sürpriz: Baba Olmaya Hazır Değilim! Sen Çal Kapımı 43. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

24 Haziran 2021

Bolat Time Başlasın Derken Serkan’dan Büyük Sürpriz: Baba Olmaya Hazır Değilim! Sen Çal Kapımı 43. Bölüm Fragmanı

FOX TV’nin beğenilen dizilerinden Sen Çal Kapımı yaşanılan yeni gelişmelerle ve Kiraz’ın durumu ile gittikçe izleyicilerin merakını artırmaya devam ediyor. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte bu hafta neler olacak diye merak edenler için Sen Çal Kapımı 43. bölüm fragmanı!

Sen Çal Kapımı 42. Bölümde Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta Serkan ve Eda arasında çok eskilere dayanan hesaplaşmalar daha fazla su yüzüne çıkmaya başlar. Bu esnada Eda Kiraz konusunu Serkan’la paylaşmak için farklı bir plan kurar. Bu esnada Serkan’a karşı hislerini gizlemek konusunda sürekli kendisi ile çatışır. Hatta bu konuda hiç de başarılı olamaz. Kiraz ve Serkan hakkında verdiği karar ise onların ilişkilerini gözlemlemek yönünde olur.

blank

Eğer aralarında bir bağ kurulacaksa ancak o zaman Serkan’a onun babası olduğunu söylemeye karar verir. Her ne kadar Aydan ve Engin bu gerçeği daha önce öğrenmiş olsalar da Kerem bu önemli bilgiyi Eda’dan öğrenir. Söylerken çok zorlanan Eda Kiraz’ın annesinin kendisi olduğunu onun da babası olduğunu söyler.

Sen Çal Kapımı 43. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 43. bölümde tam da her şey yoluna girdi derken Eda ile Serkan Kiraz konusunda hiç beklenmedik bir konuşma yaparlar. Eda ona Kiraz konusunda bir karar vermeden buraya gelemezsin der. Serkan ise Eda’ya baba olmaya hazır olmadığını söyler. Fakat diğer yandan Kiraz Serkan’a çok alışmıştır. Bu esnada herkes Kiraz’ın doğum günü için kolları sıvar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz