Yasak Elma Ekibine Neler Oluyor? Dizinin Yıldız’ı Eda Ece’ye Rol Arkadaşlarından Şaşırtan Hareket

Aleyna

Haberler

23 Haziran 2021

Yasak Elma Ekibine Neler Oluyor? Dizinin Yıldız’ı Eda Ece’ye Rol Arkadaşlarından Şaşırtan Hareket

Sevilen dizi “Yasak Elma”nın Yıldız’ı Eda Ece, son paylaşımıyla şaşırttı. Geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutlayan Eda Ece için “Yasak Elma” ekibinin de bir sürpriz kutlama yaptığı görüldü!

Eda Ece Şevval Sam

FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma”, önümüzdeki sonbaharda beşinci sezonuna girecek. Ender görülen bu başarıda senaryonun olduğu kadar güçlü oyunculukların da etkisi var. Dizinin direkleri ise şüphesiz ki Yıldız’ı canlandıran Eda Ece ve Ender karakterine hayat veren Şevval Sam! Bir bölümde beş karaktere birden veda eden, başrol oyuncularını ansızın öldüren senaristler bu iki karaktere bir türlü kıyamıyor. İlk bölümden beri diziyi sürükleyen Eda Ece ve Şevval Sam da bu sayede kariyerlerinin zirvesine çıkıyor. Artık kimse Eda Ece’yi sadece güzel bir yüz olarak görmüyor ya da Şevval Sam’a “Müzisyen mi yoksa oyuncu mu?” diye sormuyor!

Üstelik, bu iki oyuncu “Yasak Elma” sayesinde sadece işte değil dostlukta da kazandılar. Gerçek hayatlarında da kardeş kadar yakın olan Eda Ece ve Şevval Sam, birbirlerini hiç yalnız bırakmıyor. Dizideki diğer rol arkadaşları Nesrin Cavadzade, Gülenay Kalkan ve Melisa Doğu gibi isimlerle dostluk çemberini büyüten ikili, dizi ara verdiğinde bile ekibe ön ayak olup birlikte tatile çıkıyor. “Yasak Elma”nın sevilen beşlisinin çıktığı tekne tatili hala çok konuşuluyor! Ekip, şimdi de Eda Ece’nin doğum günü için bir araya geldi.

“Sürprizin güzelliği”

Eda Ece

Eda Ece, üç gün önce 31 yaşına girdi. Sevgilisi Buğrahan Tuncer’in hazırladığı muhteşem sürpriz karşısında mutluluktan uçtuğu anları da Instagram’da paylaştı. Böylece, sevgilisiyle fotoğraf paylaşmama kuralını da çiğnemiş oldu.

Aradan günler geçse de, Eda Ece’ye yapılan sürprizler bitmedi. Bu kez, “Yasak Elma”nın ayrılmaz ekibi ünlü oyuncu için güzel bir sürpriz hazırladı.

Sürprizin güzelliği” diyerek “Seni çok seviyoruz” yazılı pastasını paylaşan Eda Ece, arkadaşlarına bu güzel kutlama için teşekkür etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz