Ödeme Günü Geciken Leyla Zor Durumda: Emekleri Yine mi Ellerinden Kayacak? Cam Tavanlar 4. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

Ödeme Günü Geciken Leyla Zor Durumda: Emekleri Yine mi Ellerinden Kayacak? Cam Tavanlar 4. Bölüm Fragmanı

Show TV’nin yeni yaz dizilerinden birisi olan ve yapımcılığını Kerem Çatay ve Ömer Özgüner’in üstlendiği Cam Tavanlar’da Leyla büyük bir savaşın içine dalmış durumda. Başrollerini Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın paylaştığı Cam Tavanlar 4. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte geçtiğimiz hafta yaşananlar ve yeni bölüme dair detaylar!

Cam Tavanlar 3. bölümde Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta Cem ve İskender, birlikte Leyla’nın restoranını ziyaret ederler. Geçmişlerindeki yarım kalanlar ve yaşanamayanlar her ikisini de karmaşık duygulara sevk ediyor. Leyla bir yandan Cem’e karşı hislerinin olduğunu bilse de ona olan öfkesini bir türlü yenemiyor. Cem ise her geçen gün Leyla’ya daha fazla bağlanıyor.

Leyla’nın Yeni Yol Arkadaşları

beril kayar cam tavanlar aylin şef

Cem ve Leyla’nın ortaklaşa aldıkları savaş kararı devam ederken Leyla’nın hayatına yepyeni bir ekip dahil olmuştur. Süreyya, Şinasi, Aylin Şef ve İskender, Leyla’nın hayatına oldukça hızlı ve sağlam bir şekilde girerler. Cem ise İskender’in Leyla’ya olan yakınlığını kıskanır. Diğer yandan Haldun Bey Leyla’ya karşı gittikçe daha fazla öfkelenir. Cem’in adını kullanarak Leyla’nın iş listesini bile almaya çalışır.

Cam Tavanlar 4. Bölüm Fragmanı

Cam Tavanlar 4. bölümde Cem İskender ile artık Leyla konusunda biraz daha ayrıntılı bir şekilde konuşur. Diğer yandan Leyla yeni restoranı açabilmek için tefeciden aldığı borcun taksitini ödeyemez. Bu gecikmenin bedeli Leyla için çok ağır olacağı için yeni çözümler geliştirmeye çalışır. Tam o esnada Cem’in Asude olarak Leyla’nın restoranını kiralama fikri devreye giriyor. Leyla buna izin verecek mi? Başka bir çözüm yolu bulabilecek mi? Tüm bunlar ve daha fazlası Cam Tavanlar 4. bölüm ile Show TV ekranlarında…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz