Boşanma İddialarını Yalanlayan Alişan Sonunda Buse Varol ve Çocuklarına Kavuştu: Hasret Sona Erdi!

Aleyna

Haberler

1 Kasım 2021

Boşanma İddialarını Yalanlayan Alişan Sonunda Buse Varol ve Çocuklarına Kavuştu: Hasret Sona Erdi!

Önceki günlerde ayrılık iddialarıyla gündeme gelen Alişan ve Buse Varol farklı magazin programlarına katılarak dedikoduları yalanlamıştı. İddiaların ardından Buse Varol, çocuklarını alarak Kıbrıs’a tatile gitmiş Alişan ise yurt içi ve yurt dışındaki konserlerine devam etmişti. Bugün ise Tektaş ailesi sonunda kavuştu, Alişan Burak’ın eğlenceli hallerini takipçileriyle paylaşmaktan geri durmadı.

Tepki Gösterdiler!

Bildiğiniz gibi Alişan ve Buse Varol hakkında geçtiğimiz günlerde ayrılık iddiaları çıktı. Bu iddialara ilk olarak 2. Sayfa programına bağlanan Buse Varol şu yanıtı verdi; “Allah’a çok şükür hiçbir sıkıntımız yok. Birisi haber yapmış. Tıklansın diye, ilk Monaco’ya giderken böyle haber çıkmıştı. Alişan ile fotoğraf koymuyorum diye böyle haberler çıktı. Merve benim eltim. Ama kız kardeşim gibi. O eşini kaybetmişklen ben Alişan ile el ele romantik pozlar koymak istemedim. Herkesi aydınlatayım hiç böyle bir şey yok. Güzel bir evliliğim var, iki küçük çocuğum var. Biz çok zor günler yaşıyoruz. Ona destek olup atlatmaya çalışıyoruz. Böyle bir dönemde insanların daha hassas olmasını istiyorum. Asla ayrılık yok.”

blank

Bu açıklamanın ardından Söylemezsem Olmaz programına da Alişan bağlandı ve acılarının çok taze olduğunu söyleyerek basın mensuplarından ailesi hakkında haber yapılmaması gerektiğini ve kardeşini kaybettikten sonra çok değiştiğini anlattı; “21 Temmuz’dan sonra bambaşka biri oldum, bahsederken bile çok kötü oluyorum. Ben ailemin, yeğenlerimin yanında olmaya çalışıyorum. Sadece onlar için yaşıyorum ve para kazanıyorum. Ben kendimi toparlamaya çalışıyorum bir de bunların üzerine işlerimi yapmaya çalışıyorum ve bunların üzerine de bu haberlerle uğraşıyorum. Buse bu dönemde o kadar yanımda oldu ki, o da Selçuk’u abisi gibi kardeşi gibi seviyordu. Buse ile evlendiğimizden beri ufak tefek tartışmalar haricinde birbirimize sesimizi bile yükseltmedik. Sosyal medyada o kadar fazla magazin sitesi var ki Bir tanesi haber yapıyor, ciddi gazeteler bile bunu alıp haber yapıyor. Bu haberleri ciddiye alan gazeteciler var, beni en çok bunlar üzüyor. Biz 4-5 aydır çok zor günler yaşıyoruz. Birbirimizi ayağa kaldırmaya çalışırken böyle haberlerle uğraşmak bunları yalanlamak bile bana ağır geliyor.”

Alişan’dan İlk Paylaşım!

blank

Arka arkaya açıklamalar yapan çiftimiz kafa dinlemek için Kıbrıs’a tatile gitti. Alişan ise 5 günlük yoğun bir sahne ve konser programının ardından İstanbul’a döndü. Alişan, çocuklarına kavuşur kavuşmaz Instagram hesabından Burak’ın eğlenceli bir videosunu paylaşmayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz