Esra Erol’un Programı Dallas’a Döndü Seyirciler İsyan Etti: Birbirlerini Defalarca Aldatan Çift Barıştı Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

1 Kasım 2021

Esra Erol’un Programı Dallas’a Döndü Seyirciler İsyan Etti: Birbirlerini Defalarca Aldatan Çift Barıştı Ortalık Karıştı!

Esra Erol’un programında sonunda bu da yaşandı! Her gün birbirinden farklı konu ve konuklarla bizleri şaşırtmayı başaran Esra Erol’da bugün yaşanan bir olay herkesi dumur etti. Birbirlerini defalarca kez aldatmış çift, barışma kararı aldı, sosyal medya yıkıldı. Esra Erol izleyicileri çareyi Instagram’dan yorum yapmakta buldu.

Esra Erol’da Bu da Oldu!

Geçtiğimiz haftadan beri Dilber ve Mahmut’un evliliği sosyal medyayı da ekran başındaki izleyicileri de oldukça rahatsız ediyor. Temmuz ayından beri 2 çocuğunu alarak Tiktok’tan tanıştığı birinin yanına kaçan Dilber’in anne ve babası, kızlarını aylardır arıyor ancak bulamıyordu. Son çare olarak Esra Erol’un programına başvurdular. Gözü yaşlı ailesini gören Dilber daha fazla dayanamayarak canlı yayına katıldı ve eşi Mahmut’un kendisine şiddet uyguladığını, defalarca kez aldattığını dile getirdi.

Eşinin yaptıklarına daha fazla katlanamadığını söyleyen Dilber, çareyi Tiktok’tan tanıştığı birinin yanına kaçmakta bulmuş. Hatta genç kadın ilk programa katıldığı gün, eşinin kendisini daha fazla aldattığını ve kendi ihanetinin ilk olduğunu söyleyerek kendini savununca ortalık karıştı! Hem ekran başındaki izleyiciler hem de stüdyodaki izleyiciler Dilber’in söyledikleri karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Tüm bunların üzerine ertesi gün Mahmut da canlı yayına dahil oldu ve eşinden ayrılmak istemediğini dile getirdi.

Sosyal Medya Birbirine Girdi!

Dilber’in kendisini daha önce de aldattığını söyleyen ve o zamanlarda da eşini affeden Mahmut, Dilber’i yeniden affetmeye hazır olduğunu ve hata yaptığını bildiğini söyledi. Eşine şiddet uyguladığını ve aldattığını kabul eden Mahmut, eşinden bir şans daha istedi. Dilber ise Tiktok’ta tanıştığı adamın yanına kaçtığında, Mahmut’un onu aramadığını düşündüğü için kızgın olduğunu dile getirdi. Tüm yaşananların ardından Dilber ve Mahmut, bugün barıştıklarını açıkladı.

blank

Bu haberin ardından sosyal medya kullanıcılarından da eleştirilerin ardı arkası kesilmedi! Pek çok kişi Dilber ve Mahmut’un “geniş” ve “midesiz” olduğundan dem vurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz