Boşanma Sürecinin Başladığı Söyleniyor! Bircan Bali Eşi Ömer Gezen’in Ailesini de Takip Etmeyi Bıraktı

Aleyna

Haberler

18 Şubat 2021

Boşanma Sürecinin Başladığı Söyleniyor! Bircan Bali Eşi Ömer Gezen’in Ailesini de Takip Etmeyi Bıraktı

Ünlü sunucu Bircan Bali’nin eşi Ömer Gezen’den ayrılacağı konuşuluyor. Bircan Bali’nin sosyal medyadaki son hamlesi de buna işaret ediyor.

Bircan Bali Ömer Gezen

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucularından Bircan Bali’nin özel hayatında işler yolunda gitmiyor. Bircan Bali’nin eşi Ömer Gezen’le arasının limoni olduğu iddiaları sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Bircan Bali Ömer Gezen

Bircan Bali ve Ömer Gezen, Instagram’dan birbirlerini takip etmeyi bırakınca iddialar ayyuka çıktı. “Söylemezsem Olmaz”ı sunarken sık sık, “Biz ne eşler, ne babalar gördük sorumluluktan kaçan!” diyen Bircan Bali’nin sözleri de eşine bir taşlama olarak yorumlandı.

Bircan Bali

Bircan Bali’nin son sosyal medya hamlesi de sorunların ciddiyetine işaret ediyor. Eğer bu sorunlar boşanmaya kadar giderse, çift üçüncü kez adliyenin yolunu tutacak demektir!

İki Kez Direkten Döndüler

Bircan Bali Ömer Gezen

Bircan Bali ve Ömer Gezen, 2019’un eylül ayında sade bir nikah töreniyle evlendi. Ama daha birinci ayda büyük bir çıkmaza girdiler. Ömer Gezen, boşanma dilekçesiyle adliyenin yolunu tuttu! Neyse ki bu kriz çabuk atlatıldı.

Bircan Bali

Sonra da mutlu bir haber geldi, Bircan Bali hamileydi. Ama bebek onları yakınlaştırmak yerine neredeyse ayrılmalarına sebep oldu! Bircan Bali’nin gergin bir hamilelik süreci yaşaması çiftin arasını açtı ve ikinci kez adliyenin yolunu tuttular. Neyse ki, yine vazgeçtiler. Kızları Saygı Karen doğduktan sonra da pek sorun yaşamadılar. Yani biz öyle sanıyorduk!

“Her evlilikte olur”

Ömer Gezen Bircan Bali

Bircan Bali ve Ömer Gezen, 10 gün önce Instagram’dan birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Üstelik karşılıklı olarak imalı laflar edip durdular! Ayrılık iddialarına karşı ise bir açıklama yapmadılar. Örneğin, Ömer Gezen, açtığı canlı yayında “Evliliğimi burada konuşacak değilim” diyerek hiçbir soruya yanıt vermedi. Onları kurtaran ise Seren Serengil oldu! Seren Serengil, arkadaşı Bircan Bali’ye destek çıkarak, “Her evlilikte olan sorunlar, boşanma yok” dedi. Ama iddiaların ardı arkası kesilmiyor!

Ailesini Takip Etmeyi Bıraktı

Bircan Bali Ömer Gezen

Bircan Bali’nin dikkatli takipçileri yeni bir detay yakaladı. Bircan Bali, kayınvalidesiyle olan fotoğraflarını silmiş ve eşinin aile üyelerini takip etmeyi bırakmıştı! Zaten evlendikleri gün bile Bircan Bali’nin “İstenmeyen gelin” olduğu söylenmişti.

Bircan Bali yorum

Bu iddia yetmiyormuş gibi bir de Clubhouse söylentisi yayılmaya başladı. Bir Clubhouse kullanıcısının dediğine göre, Bircan Bali ve Ömer Gezen yine bir boşanma süreci başlatmış! Her sorunda adliyeye koşan ve adliyeyi görünce barışmaya karar veren çift, bakalım bu kez ne yapacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz