Kırmızı Oda’nın Selvi’si Sema Keçik, 30 Yaşındaki Genç Sevgilisiyle Yeniden Gündem Oldu!

Aleyna

Haberler

29 Kasım 2020

Kırmızı Oda’nın Selvi’si Sema Keçik, 30 Yaşındaki Genç Sevgilisiyle Yeniden Gündem Oldu!

TV 8’in reyting rekorları kıran dizisi Kırmızı Oda! Ünlü psikiyatr ve yazar olan Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı Madalyonun İçi isimli kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi, Türk halkı tarafından tam not aldı!

Dizide, Binnur Kaya gibi çok sevdiğimiz bir oyuncu başrolde psikiyatr Gülseren Buğdaycıoğlu’nu canlandırıyor, bu yüzden kimse ismiyle hitap etmiyor. Herkes “Doktor Hanım” diye sesleniyor.

Gerçek hayat öykülerinden alıntı yapan Kırmızı Oda dizisine, Selvi karakteriyle sevilen oyuncu Sema Keçik dahil oldu! Usta oyuncunun nasıl bir karakteri canlandıracağını merakla bekliyoruz! Sema Keçik, beğenilen oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da gündem olmaya devam ediyor!

Kendisinden 25 Yaş Küçük Sevgilisiyle Yeniden Gündem Oldu!

Usta oyuncu Sema Keçik, 30 yaşındaki sevgilisi Halil İbrahim Kurum ile 2 sene önce gözlerden uzak bir ilişki yaşamaya çalışıyordu ama magazinciler çiftlerin arasında yaş farkı olan ilişkilerle yakından ilgilenmeyi bildiğiniz gibi çok seviyor.

Sema Keçik ve Halil İbrahim Kurum

İkili arasında da tam 25 yaş fark olması hem magazinin hem de bizlerin ilgisini çekmişti! 1 sene süren bu ilişkinin ardından Kırmızı Oda dizisine dahil olan Sema Keçik yine özel hayatıyla gündeme gelmeye başladı! Kırmızı Oda dizisi takipçileri, Sema Keçik’in hayatını ve özellikle de yaşadığı ilişkiyi merak etmeye başladılar!

İlk Olarak Yeni Gelin Dizisinde Tanışmışlar!

Sema Keçik ve Halil İbrahim Kurum

Sema Keçik ve Halil İbrahim Kurum aslında meslektaşmış! 2017 senesinde yayınlanmaya başlayan Yeni Gelin dizisinde, başrollerini Jessica May, Tolga Mendi, Dağhan Külegeç ile başrolü paylaşan Sema Keçik kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Halil İbrahim Kurum ile bu dizide tanışmış. Halil İbrahim Kurum’da bu dizide rol alan oyunculardan biriydi. Aralarındaki yaş farkı yüzünden uzun süre gündemde kalan çiftin ilişkileri 1 sene sürmüş ve bu süre içinde göz önünde olmamak için çaba göstermişlerdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz