Berfu Yenenler ve Eser Yenenler Yeni Yıl İçin Yılbaşı Ağacı Süsledi: Bildiğiniz Yılbaşı Ağaçlarını Unutun!

Aleyna

Haberler

29 Kasım 2020

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler Yeni Yıl İçin Yılbaşı Ağacı Süsledi: Bildiğiniz Yılbaşı Ağaçlarını Unutun!

Sempatik komedyen ve sunucu Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenleri Instagram’dan ve Youtube kanallarından hepimiz takip ediyoruz. Sempatik çifti sevmeyen yoktur herhalde. Bakın şimdi de Instagram’da neler yapmışlar?

Yenenler Çifti

Eser ve Berfu çifti Instagram’dan tanışmalarının ardından aylarca hiç görüşmeden flörtleşmişlerdi. Sonra da bir araya geldiler. Bir süre sonra da evlilik kararlarını duymuştuk. 2019 yılının Haziran ayında da evlendi tatlı çiftimiz.

Evlendikten bir süre sonra ilk bebeklerini kucaklarına aldılar. Çift, “Kuzey” adını verdikleri tatlı bebekleriyle mutlu aile pozlarından oluşan fotoğraflarını her yerde paylaşıyordu.

İkinci Bebek

Geçtiğimiz aylarda Berfu Yenenler’in yeniden hamile olduğunu öğrenmiştik. Çocuk sevgisine doyamayan çiftimiz yeni bebeğin heyecanına çoktan kapılmıştı.

Tabii bu haberi de Instagram hesaplarından takipçilerine duyurmayı da ihmal etmediler. Sosyal medyada ne kadar aktif olduklarını görüyorsunuz.

Eser Korona Oldu

Eğlenceli çiftimizin hayatları mutlu mesut giderken geçtiğimiz ay bir haberle moraller bozuldu. Eser Yenenler’in korona olduğu ortaya çıktı. Neyse ki Eser hastalığı hafif atlattı ve koronayı yendi. Sonrasında bununla ilgili de komik bir paylaşımda bulunmuştu: “Covid yenenler!”

Eğlenceli Paylaşımlara Devam

Koronayı da yenen Eser ve Berfu çifti Instagram hesaplarında ve Youtube kanallarında eğlenceli videolar paylaşmaya devam ediyor. Hem kendileri eğleniyor hem de takipçilerini eğendirmeyi başarıyorlar.

Yıl başına doğru yaklaşırken Eser&Berfu çifti bununla ilgili bir video paylaşmazsa olmazdı. Hem korona virüsüne hem de yeni yıla hitaben eğlenceli bir yeni yıl ağacı hazırladılar.

Gördüğünüz gibi ağaç için maskeden virüs oyuncağa, peçeteden ve ilaçlara kadar her şey düşünülmüş. Berfu Yenenler de bu paylaşıma “2021 yılbaşı ağaçları temsili diycem ama temsili olmayabilir” notunu bırakırken konuyla ilgili esprisini yapmış.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz