Maraşlı’nın Celal’i Burak Deniz’den Evlilik Açıklaması: Didem Soydan’la Vakit Geçiriyorum

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Maraşlı’nın Celal’i Burak Deniz’den Evlilik Açıklaması: Didem Soydan’la Vakit Geçiriyorum

Bu sezon ATV’de seyirciyle buluşmaya başlayan ve kısa sürede reytinglerde büyük bir başarı yakalayan “Maraşlı” dizisinde Alina Boz ile başrolü paylaşan Burak Deniz, başarılı oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da adından söz ettiriyor.

Bir süredir ünlü model Didem Soydan ile aşk yaşayan Burak Deniz, önceki gün Etiler’de bir hastane çıkışında objektiflere takıldı.

Geçtiğimiz günlerde Didem Soydan ile hakkında ayrılık iddiası çıkan, bu iddiaları sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile yalanlayan ünlü oyuncu, evlilik açıklamasında bulundu.

Kontrol İçin Hastanedeydi

Maraşlı dizisinde Alina Boz ile başrolü paylaşan ünlü oyuncu Burak Deniz’in model Didem Soydan ile ilişkisi tam gaz devam ediyor. Etiler’de hastane çıkışında görüntülenen Burak Deniz, kontrol için geldiğini söyledi.

Yine Konu Didem’e Geldi

“Set çok yoğun devam ediyor. Evden işe işten eve geliyorum” diyen Burak Deniz, habercilerin, “Didem Soydan’la evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna yanıt verdi.

O Nasıl Cevap Öyle?

Cadde’nin haberine göre yakışıklı oyuncu, “Didem’le vakit geçiriyorum. Evde kişisel bakımlarımı yapıyorum. Evlilik olayları içinde kısmet bu işler” diye yanıt verdi.

“Saçma Sapan”

Didem Soydan’ın Alina Boz ile olduğu paylaşımları kıskandığı haberlerini kesin bir dille yalanlayan Deniz, “Saçma sapan haberler konuşmaya gerek yok” diyerek sözlerini noktaladı.

Son Fotoğraf Ses Getirmişti

Soydan ile birlikte at üzerinde gezintiye çıkan 30 yaşındaki oyuncu, sevgilisiyle birlikte çekilen fotoğrafını yayınladı. Burak Deniz’in “Hoo oğlum hoo” notunu düştüğü kare, kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz