Dedikodu Kazanı: Zerrin Özer’den Tecavüz İtirafı, Demet Akalın’ın 45 Binlik Çantası, Şeyma Subaşı’dan Atar

Aleyna

Dedikodu Kazanı

17 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Zerrin Özer’den Tecavüz İtirafı, Demet Akalın’ın 45 Binlik Çantası, Şeyma Subaşı’dan Atar

Dedikodu kazanını kaynatmaya başlıyoruz, herkes odun kazanın altına odun atmaya hazır olsun! Bakalım bugün en çok hangi konuları konuşmuşuz?

1. Zerrin Özer’in Tecavüz İtirafı!

Zerrin Özer

Usta şarkıcı Zerrin Özer’den yıllar sonra tecavüz itirafı geldi. Yapımcı Ümit Güner’in kendisine tecavüz ettiğini söyleyen Zerrin Özer, siyah gözlüklerini de bu yüzden takıyormuş; “Geçenlerde vefat etti. Hakkımı helal etmiyorum. Abim dediğim bu kişi yıllar önce yumruk ata ata tecavüz etti bana. Sevgilim hariç kimseye anlatamamıştım. Yıllarca hep siyah gözlük taktım, kimseye anlatamadım” Bu arada detaylar için:

2. Acun Ilıcalı’nın Torunu Aynı Melisa!

Acun Ilıcalı’nın en büyük kızı Banu Ilıcalı, geçtiğimiz aylarda kızı Begüm’ü kucağına alarak anne oldu! Özel hayatını basından ve sosyal medyadan gizli yaşamayı tercih eden Banu Ilıcalı’nın 8 aylık kızı Begüm’ün yüzünü sonunda gördük. Birçok sosyal medya kullanıcısı Begüm’ü, teyzesi Melisa’ya benzetti! Bu arada detaylar için:

3. Demet Akalın’ın Dior Marka Çantası Olay Oldu!

Demet Akalın

Gariban Demet Akalın’ın Dior markalı çantası sosyal medyada olay oldu! Instagram hesabından yeni çantasının paket açılışı videosunu yayınlayan Demet Akalın’ın; Dior markalı bu çantaya tam 45 bin TL ödediği öğrenildi! Bu arada detaylar için:

4. Aleyna Tilki’den Demet Akalın’a Yanıt Gecikmedi!

Aleyna Tilki ve Demet Akalın

Bir dönemin yakın arkadaşları Demet Akalın ve Aleyna Tilki arasına kara kedi girdi! Geçtiğimiz gün canlı yayında Aleyna Tilki için; “Yazık dünya starı olacağım diyordu. Çocuk dizisinde başrol oldu. Hira bile seyretmiyor onun dizisini” açıklaması yapan Demet Akalın’a güzel şarkıcıdan yanıt gecikmedi; “Retrograde şarkısı için beraber çalıştığım ekip Grammy aldı. İnsanlar bunu konuşsunlar başka bir şey konuşmasınlar. Henüz 20 yaşındayım. İnanılmaz gencim!” Bu arada detaylar için:

5. Şeyma Subaşı, “Kötü Anne” Yorumlarına Yanıt Verdi!

Şeyma Subaşı

Kızı Melisa’yla yeni sevgilisi Meedo’nun evinde yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı’nın paylaştığı bir story sosyal medyayı karıştırdı! Kalabalık bir arkadaş ortamında eğlenmeye devam eden Şeyma Subaşı’nın storysinde; Melisa’nın bir koltuğa kıvrılıp uyuduğunu görüyoruz. Bu görüntüleri gören Instagram kullanıcıları Şeyma’yı linç etmeye başladı. Ancak Şeyma’dan, “Biz böyle mutluyuz!” açıklaması geldi; “Her zaman eğlenceli bir anneydim ve bunu değiştirmeyi de düşünmüyorum. Çünkü biz böyle mutluyuz” Bu arada detaylar için:

6. Pınar Altuğ İkinci Mağazasını Açtı!

Güzel oyuncu Pınar Altuğ, kendi ismini verdiği tekne ve ev eşyaları markası için ikinci şubesini Akmerkez’de açtı. İlk olarak Bodrum’da bir mağaza açan güzel oyuncu; gün içerisinde vitrinini düzenlerken kameralara yakalandı. “Kendi markamın vitrinini düzenliyorum. Geçen hafta kapılarımızı açtık. Bodrum’da bir mağazam vardı. Şimdi Akmerkez’de de oldu. Tekne tasarımları yapıyorum ama sadece tekne değil. Yastık, yorgan, havluya kadar her şey var ve bunlar benim çizimim” açıklamasını yapan Pınar Altuğ’a hayırlı olsun diyoruz! Bol satışlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz