Böyle Günaydın Pozu Görülmedi! Pınar Deniz Bikinili Paylaşımlarıyla Yürek Hoplattı

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Böyle Günaydın Pozu Görülmedi! Pınar Deniz Bikinili Paylaşımlarıyla Yürek Hoplattı

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, son dönemde Netflix için çektiği projelerle gündemden düşmüyor. Nihayet tatil fırsatı bulan başarılı oyuncu, bu kez de bikinili pozlarıyla olay yarattı.

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, kariyerine Hande Erçel, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü gibi yıldız isimlerle aynı dönemde başladı. Ancak yer aldığı projelerin ratinge yenik düşmesi yüzünden göz önüne çıkamadı. 2016’da başlayan efsane dizi “Vatanım Sensin” ise ona fırsat kapılarını sonuna kadar açtı. Dizide Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in kızını oynayan genç oyuncu, tıpkı dizinin diğer gençleri Boran Kuzum, Kubilay Aka ve Miray Daner gibi olağanüstü bir patlama yaptı. “Vatanım Sensin”in hemen ardından “Bir Deli Rüzgar” ile ilk başrolünü oynayan Pınar Deniz, sesinin güzelliğini de gözler önüne serdi.

Pınar Deniz

Ne var ki, “Bir Deli Rüzgar” da uzun sürmedi ama izleyici dizideki en güzel şeyin Pınar Deniz olduğunu düşünüyordu! Dizi tutmasa da onun önü artık açıktı. Bu dizinin ardından başrol oynadığı Netflix’in sevilen gençlik dizisi “Aşk 101” sayesinde yurt dışına da adım atmış oldu. Son olarak, sezonun flaş dizileri “Kırmızı Oda” ve “Menajerimi Ara”da konuk oyuncu olan Pınar Deniz, yine bir Netflix projesiyle gündemdeydi.

Boran Kuzum’la Tekrar Bir Arada

Pınar Deniz Boran Kuzum

Netflix’in yeni film projesi “Aşkın Kıyameti”nin başrollerinde eski dostlar Pınar Deniz ve Boran Kuzum var. Dram türündeki film Ege’nin en güzel yerlerinde çekildi. Senaryosu usta kalem Yılmaz Erdoğan’a, yönetmenliği ise “Aşk–ı Memnu”, “Kuzey Güney” ve “Kara Sevda” gibi dizileri yöneten Hilal Saral’a ait olan filmin çekimleri kısa süre önce tamamlandı. Böylece, oyuncular da tatil fırsatı buldu.

Böyle Günaydın Pozu Görülmedi

Pınar Deniz, Instagram’da tam 1.4 milyon takipçiye sahip. Genellikle en doğal hallerini paylaşan ve çok beğenilen ünlü oyuncu, bu kez tatil fotoğraflarıyla olay yarattı.

Bu sabah paylaştığı günaydın pozu, “Böyle poz görülmedi” dedirten cinstendi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz