Reza Zarrab ve Hadise Polemiğinde Sessizliğe Bürünen Ebru Gündeş’in Paylaşımı Kafaları Karıştırdı: Bu Sözler Kime?

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Reza Zarrab ve Hadise Polemiğinde Sessizliğe Bürünen Ebru Gündeş’in Paylaşımı Kafaları Karıştırdı: Bu Sözler Kime?

Geçtiğimiz aylarda Reza Zarrab ve Ebru Gündeş’in boşanacağı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Ancak bu iddiadan daha da konuşulan başka bir şey daha vardı ki; o dedikodu haftalarca magazin gündemini meşgul etti. Eşi Reza Zarrab’ın kendisini bir yakınıyla aldattığını mahkeme dilekçesine yazan Ebru Gündeş’ten sonra Hürriyet gazetesi, bu kişinin Hadise olduğunu iddia etmişti. Bu iddiadan sonra yer yerinden oynadı. Herkes kendince açıklamalar yaparken; Ebru Gündeş’in sessizliği hayra alamet değildi. Bu olaydan aylar sonra Instagram’da paylaşım yapan Ebru Güneş’in açıklama kısmına yazdığı bu söz acaba kime?

Dava Dilekçesi İfşa Olmuştu!

Bildiğiniz gibi Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab önceki haftalarda tek celsede anlaşmalı bir şeklilde boşandı. Ancak bu ayrılık öncesinde ortaya atılan iddialar öyle yenilir yutulur cinsten değildi! Bodrum’daki Aile Mahkemesine başvuran Ebru Gündeş, dava dilekçesinde şu sözlere yer vermişti; “Müvekkil, kızı ile babasının yaptığı video konferans görüşmelerinde davalının yanında farklı farkı kadınların olduğunu, davalının bu kadınlarla aşırı samimi hareketlerde bulundugunu müşterek çocukları Alara’nın bakıcısından 2020 yılı Aralık ayında öğrenmiştir. Yine davalı taraf, bakıcıya, művekkilin de tanıdığı bir kadınla gönül ilişkisi yaşadığını itiraf etmiş ve bakıcı bu durumu da müvekkile iletmiştir.”

blank

Ebru Gündeş’ten Olay Sözler!

Dava dilekçesinin ifşa olmasının ardından olaylar daha da karışmış ve Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’i aldattığı kişinin Hadise olduğu söylenmeye başlamıştı. Ancak Hadise bu olayları kesin bir dille yalanlamış ve bu konu hakkında basın yasağı çıkartarak yayınlanan tüm haberleri de sildirmişti! Bu konuyla ilgili ünlüler dünyasından insanlar da kendince yorumlarını yapmaktan geri durmadılar. Ancak konuşmayan tek kişi vardı. O da Ebru Gündeş! Sessizliğe bürünen Ebru Gündeş, bugün paylaştığı fotoğrafın altına yazdığı sözlerle herkesin aklını karıştırdı.

Özdemir Asaf’ın “Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye.” sözünü paylaşan Ebru Gündeş’in bu paylaşımı bakalım nereye varacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz