Tatil Bile Onları Ayıramadı! Teşkilat’ın Yıldızlarından Olay Yaratan Havuz Başı Paylaşımı

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Tatil Bile Onları Ayıramadı! Teşkilat’ın Yıldızlarından Olay Yaratan Havuz Başı Paylaşımı

TRT 1’in rating şampiyonu dizisi “Teşkilat” son bölümüyle sezon arası verdi. Ama başrol oyuncuları birbirinden tatilde bile ayrılamadı! Deniz Baysal, rol arkadaşı Çağlar Ertuğrul ve onun sevgilisi Kayla Manukyan ile tatil fotoğraflarını paylaştı.

Teşkilat

“Teşkilat”, sezon ortasında başlamasına rağmen ratingleri alt üst eden bir dizi oldu. “Masumlar Apartmanı”, “Kırmızı Oda” ve “Camdaki Kız” gibi psikoloji temalı ve dram yüklü dizilerin esir aldığı ekranda, izleyici “Teşkilat” sayesinde nefes aldı. Milli İstihbarat Teşkilatı’nda (MİT) çalışan 7 karakterin kahramanlık ve aksiyon dolu öyküsünü anlatan dizi, kaliteli prodüksiyonu ve başarılı oyunculukları sayesinde izleyicinin gönlünü fethetti. Meğer insanlar ağlamaya değil aksiyona açmış!

Çağlar Ertuğrul

İlk bölümünden beri pazar akşamlarının rating şampiyonu olan “Teşkilat”, geçtiğimiz pazar akşamı 14. bölümüyle sezon finali yaptı. İlk sezondan geriye bolca gizem kaldı. Sadece dizinin senaryosu değil, dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un “Teşkilat”a devam edip etmeyeceği de merak konusu!

Ama Deniz Baysal’ın son paylaşımı rol arkadaşı Çağlar Ertuğrul için her şeyin yolunda olduğunu gösteriyor!

Tatilde Bile Ayrılamadılar

Deniz Baysal Çağlar Ertuğrul

“Teşkilat”ın başlamadan önce bu kadar çok dikkat çekmesinin sebeplerinden biri de Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul ikilisiydi. Daha önce “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde partner olan ikili, “Teşkilat”ta tekrar bir araya gelince sosyal medya ayağa kalktı. Belli ki, bu dizi onların arasındaki bağı da epey güçlendirdi. Çünkü dizi biter bitmez, Çağlar Ertuğrul-Kayla Manukyan ve Deniz Baysal-Barış Yurtçu çifti hep birlikte tatile çıktı.

Eşinin ve Çağlar Ertuğrul’un eğlenceli anlarını paylaşan Deniz Baysal, Kayla Manukyan’a olan sevgisini paylaşmayı da ihmal etmedi.

blank

Meğer Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul ne kadar iyi bir dostluğa sahipmiş. Sette iş icabı paylaşımlar yapıp sonra birbirlerinin yüzüne bakmayan oyuncular gibi değiller!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz