Dedikodu Kazanı: Farah Zeynep Abdullah’ın Ağlatan Vedası, Seren Serengil’in Vasiyeti, Ebru Gündeş’in Olay Sözleri!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

9 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Farah Zeynep Abdullah’ın Ağlatan Vedası, Seren Serengil’in Vasiyeti, Ebru Gündeş’in Olay Sözleri!

Bugün ünlülerimiz, magazin gündemi için bol bol malzeme verdi! İddialar ve açıklamalar havada uçuştu. Bakalım 9 Haziran Çarşamba günü en çok hangi konuları konuşmuşuz?

1. Ebru Gündeş Sessizliğini Bozdu!

Eski eşi Reza Zarrab ve Hadise konusunda sessizliğe bürünen ve hiçbir açıklama yapmayan Ebru Gündeş’in bugün Instagram’dan paylaştığı fotoğrafın altında yazdığı sözler kafaları karıştırdı; ” ‘Sonra çekildim bir kenara, seyrettim bütün olup biteni. Baktım kimde ben ne kadarım, kim bende ne kadar kalmış diye.’ Özdemir Asaf” Bu arada detaylar için:

2. Seren Serengil’in “Vasiyet” Paylaşımı Korkuttu!

blank

Önceki gece hastanelik olan Seren Serengil, bugün Instagram’dan paylaştığı bir gönderiyle telefonuna vasiyetini kaydettiğini şu sözlerle itiraf etti; “Noynoy ve Tokyo bensiz nasıl yaşar? Onlara kim bakar? Benim gibi gözünden kim sakınır? Kim kendinden önce onları düşünür? Olamayacağını biliyorum ya, ondan korkuyorum bana bir şey olmasından.. Bu sabah; ‘Su içmeliyim, su içmeliyim, su içmeliyim’ telkininde bulundum.. Yine kendim için değil onlardan ayrılmamak için.. Dün vasiyet videosu çektim telefonumda.. Olur da aniden bir şey olur diye.. Hayat bu..” Bu arada detaylar için:

3. Farah Zeynep Abdullah İnci’ye Veda Etti!

blank

Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah şu sözlerle Masumlar Apartmanı’nda canlandırdığı İnci karakterine veda etti; “Şunu bilmenizi isterim abuk subuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil. İnci’nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olacak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu. Masumlar Apartmanı bitene kadar kalbim hep ekibimle kalacak. İyi ki beraberdik, büyük bir adanmışlık ve sevgiyle bir sezon geçirdik. Canım Masumlar Apartmanı. Canım İnci!”

4. Gülşen Aşı Oldu!

Gülşen

Güzel şarkıcı Gülşen, Koronavirüs aşısı olduğu şu sözlerle Instagram hesabından duyurdu; “Devlet aşı gruplandırmasıyla müzisyen kimliğimin bana sunduğu imkanlar çerçevesinde bugün aşımı oldum. Darısı tüm çalışma arkadaşlarımızın, tüm halkımızın ve aslında bütün dünyanın başına. Umarım ışık görünmüştür ve bu zor günler artık bitmek üzeredir. 1,5 yıldır devam eden, müziğin, tiyatroların sustuğu, hiç bir sanat dalının icra edilemediği hatta yok sayıldığı, bu yolda emek veren hiç kimsenin hiç bir yardım görmeden bu günlere geldiği (ya da ne yazık ki gelemediği) sonuçları en ağır, en karanlık tablo bizimkisi. Bir an evvel yaraların sarılması için, (bunu tüm sektörümüz adına söylüyorum) çıkardığımız seslerimizin duyulduğunu, işlerimizin başına dönebileceğimizi bilmeye çok ihtiyacımız var. Seyircilerimize, ait olduğumuz sahnelerimize kavuşmak için gün sayıyoruz. İnanıyorum ki çok az kaldı. Şifa olsun ?, çok güzel olsun her şey.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz