Böyle Jest Görülmedi! Burak Deniz Maraşlı’daki Rol Arkadaşı Alina Boz’a 8 Mart İçin Müthiş Bir Çiçek Gönderdi

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Böyle Jest Görülmedi! Burak Deniz Maraşlı’daki Rol Arkadaşı Alina Boz’a 8 Mart İçin Müthiş Bir Çiçek Gönderdi

ATV’nin sevilen dizisi “Maraşlı”nın yıldızı Burak Deniz, rol arkadaşı Alina Boz’u unutmadı. Boz’a gönderdiği çiçekteki not da çok iddialıydı!

Burak Deniz Alina Boz

Burak Deniz ve Alina Boz’un başrollerini paylaştığı “Maraşlı”, sezon ortasında yayına girmesine rağmen kısa sürede izleyici kendisine bağladı. Hem de 4 sezondur süren “Çukur” ve “Yasak Elma” gibi dizilere, sezonun şampiyonlarından “Uyanış: Büyük Selçuklu”ya ve fenomen yarışma “Survivor”a rağmen!

Maraşlı afişi

Kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatı değişen, cesur ve adaleti kendi yöntemleriyle arayan Maraşlı (Burak Deniz) Mahur’la (Alina Boz) karşılaşınca hayatında yine yeni bir sayfa açılıyor. Bize de aşkla ve sırlarla dolu macerayı keyifle izlemek kalıyor!

Uyumları Göz Kamaştırdı

Aşkı merkeze alan bir dizide partnerlerin uyumu çok önemli elbette. Alina Boz ve Burak Deniz’in arasındaki kimya, dizinin kısa sürede sevilmesini sağlayan en önemli nedenlerden biri. Yakında, “Maraşlı” hayranları da “Gerçekte de birbirinize aşık olun” diye kampanya yapmaya başlar!

“Didem Soydan kıskandı”

Burak Deniz ve Alina Boz’un dizinin tanıtımı için çektirdiği samimi pozlar da hayranları coşturmuştu tabii ki! Hatta bu pozlar yüzünden Burak Deniz’in sevgilisi Didem Soydan’ın kıskançlık krizine girdiği bile iddia edildi. Didem Soydan bu iddiaları anında yalanlasa da, hala inananlar çok fazla.

İddialar Tekrar Alevlenebilir

Malum, bugün Dünya Emekçi Kadınlar Günü! “Maraşlı” ekibi de hoş bir jest yapıp ekibin kadınlarına bir buket çiçek göndermiş. Ama Alina Boz’a gelen çiçeklerden en çok dikkat çekeni rol arkadaşı Burak Deniz’den gelmişti!

Alina Boz Burak Deniz story

Rol arkadaşına “Kainatın en güçlü kadını olmak nasıl bir duygu? Anlatsana biraz…” notuyla çiçek gönderen Burak Deniz takdir topladı. Ama muhabirler bu durumu evirip çevirip tekrar “Didem Soydan kıskançlık krizine girdi” haberlerine başlayabilir, bizden söylemesi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz