Dava Sürecinde Yanında Bir Tek O Vardı! Halil Sezai Nişanlısı Melike Beşli’nin de Kalbini Kırdı

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Dava Sürecinde Yanında Bir Tek O Vardı! Halil Sezai Nişanlısı Melike Beşli’nin de Kalbini Kırdı

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Halil Sezai, darp suçundan tutuklanmasının ardından nişanlısı Melike Beşli sayesinde hayata tutunmuştu. Ama nişanlıların büyük bir kavganın ardından ayrıldığı iddia edildi.

Halil Sezai

Son dönemde “skandal” kelimesinin hakkını veren olaylar yaşayan isimlerden biri de ünlü oyuncu ve şarkıcı Halil Sezai! 67 yaşındaki komşusunu darp ederken görüntülenen Halil Sezai, bir infiale neden olmuştu. Kendisini savunmak için komşusuyla uzun süredir problem yaşadıklarını anlatan ünlü isim, itibar suikastine uğradığını söylemişti.

“Bu bir itibar suikastidir”

Halil Sezai

Halil Sezai, olayın ardından gözaltına alınsa da emniyetteki işlemlerin ardından serbest bırakılmıştı. Hal böyle olunca, tepkiler daha da büyüdü! Soruşturma kapsamında tekrar ifade veren Halil Sezai, tutuklu olarak yargılandı. Ünlü isim bu durumu “itibar suikasti” olarak gördüğünü ve kamuoyunun yanlış yönlendirildiğini iddia eden bir açıklama yaptı.

Bu mektup Halil Sezai’ye olan öfkeyi büyütmekten başka bir işe yaramadı! Tahliye edildikten sonra Gökhan Çınar’ın “Katharsis” programına katıldığında ise bu konudaki fikrinin sabit kaldığını gördük.

Melike Beşli Halil Sezai

Ünlü isim, olay hakkında “Medya gücünü eline geçiren herkes algıları istediği gibi yönetebiliyor” dedi ve ekledi: “Kimse gerçeği duymak için bana mikrofon uzatmadı. Şimdi algılar değiştiğinde gelip sormaya başladılar.” Halil Sezai’nin bu zorlu mahkeme sürecinde her şeye rağmen yanında olan tek isim sevgilisi Melike Beşli’ydi!

Bir Anda Bitti

Melike Beşli Halil Sezai

Halil Sezai, 5 yıldır beraber olduğu sevgilisi Melike Beşli’ye geçen ay evlenme teklif etmişti. Teklifi kabul eden Melike Beşli de Instagram’dan herkese mutlu haberi duyurmuştu.

Melike Beşli Halil Sezai

Ama dün vahim bir iddia ortaya atıldı. Çıkan büyük bir kavganın ardından Melike Beşli’nin yüzüğü attığı söylendi. İkilinin Instagram’dan birlikte çektirdikleri tüm fotoğrafları kaldırması da iddianın doğru olduğuna bir işaret!

Benzer Haberler

Halil sezai 9 Mart 2021

Ee sonra n’olmuş? Vallahi çok heycanlı. Dur çekirdek alıp geliyorum

Yorum Yaz