Camdaki Kız’la Dönen Hande Ataizi “Fenomenden oyuncu olur mu?” Sorusuna Yanıt Verdi: “Arz-talep meselesi!”

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Camdaki Kız’la Dönen Hande Ataizi “Fenomenden oyuncu olur mu?” Sorusuna Yanıt Verdi: “Arz-talep meselesi!”

Ünlü oyuncu Hande Ataizi, heyecanla beklenen dizi “Camdaki Kız”la ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Sektör ve dizi hakkında da çok güzel şeyler düşünüyor!

Hande Ataizi

Ünlü oyuncu Hande Ataizi, henüz bir konservatuvar öğrencisiyken dizilerde ve tiyatro sahnelerinde önemli roller alacak kadar yetenekli bir isimdi. Başrol oynadığı ilk film olan “Mum Kokulu Kadınlar” ile Altın Portakal bile aldı! Üzerine yıllarca süren “Ruhsar” dizisi ve herkesin hafızasına kazınan magazinel olaylar vs. derken, bugünlere kadar eskimeden gelen bir isim oldu.

Hande Ataizi

Öte yandan, hayatlarımızda hep var olan bir figür olsa da, onu en son 2015’teki “Hayat Mucizelere Gebe” dizisinde izleyebildik! Hande Ataizi, projelerde ince eleyip sık dokuduğu için, bu sezonun heyecanla beklenen dizilerinden “Camdaki Kız”dan teklif alana kadar ekranlara dönmedi.

Kendisini İzleyemiyor!

Hande Ataizi’ni yıllar sonra heyecanlandıran proje çekimlerine bugün başlanan “Camdaki Kız” dizisi oldu. Ünlü oyuncu dizide yer almaktan mutluluk duysa da, aslında ekrana çıkmakla pek ilgilenmiyormuş!

Hande Ataizi

Ünlü oyuncu, “gerçek ve bizden” diye tasvir ettiği öykülerle ekrana döndüğü için heyecanlı olsa da kendisini ekranda izlemeyi sevmiyor. Hande Ataizi, durumunu “Kendimi izlemem ama öncesinde iyi hazırlık yaparım. ‘Aman da kendimi izleyeyim ne hata yapmışım, iyi miyim?’ diye çok fazla kurcalamam. İyi oynadığımı hissederim zaten ekranda kendimi görme fobim var” diyerek anlatıyor.

“Fenomenler de oyuncu olabilir”

Hande Ataizi

Hande Ataizi, sektördeki “Takipçi sayısına göre oyuncu seçiliyor” tartışmaları hakkında da çoğu oyuncunun aksine daha esnek düşünüyor. “Arz-talep meselesi” diyen ünlü oyuncu, “Genelde iyi yapım şirketleri gerçek oyunculardan kast oluşturuyorlar. Ama oyuncudur aynı zamanda sosyal medyası kuvvetlidir o başka bir şey. Sosyal medyası kuvvetli diye onun üzerinden gidildiğini pek görmedim” diyor.

Hande Ataizi

ABD’de de hem gerçek oyuncular hem de sosyal medya fenomenleriyle iş yapıldığını söyleyen Hande Ataizi, “Onlar da kendi kitlesine hitap ediyor. Talep varsa bu kişiler bunu yapıyor ve seyirci de buluyorlar. O taraftan da bu taraftan da olsun… Herkes aynı tip, aynı ekolden gelecek diye bir şey de yok. Ben o kadar tepkili değilim bu duruma” sözleriyle görüşlerini açıklıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz