İşler Yine Karışıyor: Benim Yerime Tutunacak Birini Ararken Dibi Boylarsın! Camdaki Kız 6. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

13 Mayıs 2021

İşler Yine Karışıyor: Benim Yerime Tutunacak Birini Ararken Dibi Boylarsın! Camdaki Kız 6. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız, yayınlanmaya başladığı günden beri izleyicileri duygu fırtınalarına sürüklüyor. Her bölümü merakla beklenen Camdaki Kız, bu hafta 6. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi, Psikolojik sorunları olan bir annenin adeta fanusta büyüyen kızı Nalan’ın hayatını konu alıyor.

Nalan, Koroğlu ailesine ait bir otelde mimar olarak çalışmaktadır. Koroğlu ailesinin en küçük oğlu Sedat, ikili ilişkiler konusunda zıvanadan çıkınca aile onu evlendirmek ister ve bir kız bulur. Sedat’ın ablası Selen ise kardeşini babasının bulduğu kızdan kurtarmak isterken Nalan ile karşılaşır. Nalanın güzelliği, kibarlığı ve adeta prenseslere benzeyen hal ve tavırları karşısında büyülenen Selen, Kardeşini onunla evlendirmek için harekete geçer.

5. Bölümde Neler Oldu?

blank

Tam da her şey düzelmişken Nalan, Cana’nın kolunda gördüğü bileklikten şüphelendi ve sorgusuz sualsiz yüzüğü attı. Bunu fırsat bilen Sedat, Cana’ya koşarak birlikte kaçmayı teklif etti. Cana tarafından reddedilince deliye dönen Sedat, aşırı hız sebebiyle kaza yaptı. Kısa sürede toparlanan Sedat’a bu kaza iyi bir ders oldu. Hal ve tavırları değişen Sedat, ilk defa babası ile arasında köprüler kurulduğunu farketti ve Nalan ile de arasını düzeltmek istedi. Nalan’ı kahve içmeye çağırarak son kez tüm sorularını cevaplayacağını söyledi.

6. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Cana’dan kalan boşluğu başkaları ile doldurmaya çalışan Sedat, yine Cana ile karşılaşacak. Fakat ona karşı koyabilecek mi, yoksa tekrar o çukura mı saplanacak, hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz