Buse Varol Verdiği Kiloların Sırrını Açıkladı: Formuna Dikkat Eden Ünlü Güzel Bakın Hangi Formülle Tığ Gibi Olmuş!

Aleyna

Haberler

5 Kasım 2021

Buse Varol Verdiği Kiloların Sırrını Açıkladı: Formuna Dikkat Eden Ünlü Güzel Bakın Hangi Formülle Tığ Gibi Olmuş!

Buse Varol, son zamanların en popüler sosyal medya fenomenlerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Instagram hesabında 1.4 milyon takipçisi olan ve gün geçtikçe bu sayı artan Buse Varol, hem iş hayatıyla ilgili hem de özel hayatıyla ilgili yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz saatlerde kendi güzellik sırrını açıklayan Buse Varol, bakın bu fit görüntüsünü neye borçluymuş!

Aile Saadeti Yaşıyor!

Alişan ve Buse Varol çiftinin dillere destan aşkını hepimiz yakından takip ediyoruz. Birbirlerinin yanından hem iyi günde hem de kötü günde bir an olsun ayrılmayan bu güzel çift, oldukça zorlu bir dönemden geçseler de birbirlerine kenetlenerek bütün acıların üstesinden geliyorlar.

Birbirlerine ilk görüşte aşık olan bu ünlü çift, sonraları yaptıkları evlilik ile bütün magazin camiasının dikkatini çekmişti. Bu evlilikten 2 evlatları olan ve 3. çocuk isteğini de her fırsatta dile getiren Buse Varol, çocukları için bütün fedakarlıkları yapıyor ve onların gelişimleriyle yakından ilgileniyor.

Ailesine büyük bir özen gösteren Buse Varol, bu özeni kendine de göstermeyi ihmal etmiyor. Geçtiğimiz sene doğum yaparak kızı Eliz’i kucağına alan Buse Varol, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım ile doğum kilolarını nasıl verdiğini ve bu ince fiziğe nasıl ulaştığını takipçilerine gösterdi.

Her Sabah Tüketmeye Özen Gösteriyor!

Kendisine neredeyse her sabah bol tahıllı ve bol meyveli bir tabak yoğurt hazırlayan Buse Varol, bu formül ile fazla kilolarının hepsinden kurtulmuşa benziyor. Güzel isim, ilerleyen zamanlarda daha farklı güzellik sırları da verecek mi, merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz