Böylesini İlk Kez Gördük! Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Tüm Ünlülerin Sır Gibi Sakladığı Gerçekleri İtiraf Etti

Aleyna

Haberler

24 Temmuz 2021

Böylesini İlk Kez Gördük! Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan Tüm Ünlülerin Sır Gibi Sakladığı Gerçekleri İtiraf Etti

Camdaki Kız ile fırtınalar estiren Enis Arıkan’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu sosyal medyada yaptırdığı tüm estetikleri itiraf etti.

camdaki kız-enis arıkan

Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile Camdaki Kız şüphesiz bu sezonun en iddialı dizilerinden biriydi. Prensesler gibi büyütülmüş olan Nalan’ın zengin iş insanının çapkın oğlu ile evlenmesi ile değişen hayatına tanık olduğumuz bu hikaye, daha ilk bölümüyle reytingleri adeta darmadağın etti. Sezona geç başlamasına rağmen kısa sürede kendine has bir izleyici kitlesine ulaşan Camdaki Kız, gelecek sezonda da hepimizi ekrana kilitleyecek gibi gözüküyor.

camdaki kız-enis arıkan

Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan, Selma Ergeç, Nur Sürer, Şerif Erol, Devrim Yakut gibi isimleri gördüğümüz Camdaki Kız’ın Muzo’sundan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncunun o paylaşımı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Estetiklerini Bir Bir İfşa Etti

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Enis Arıkan hem televizyon ekranlarında hem de sosyal medyada gündemden düşmüyor. Genco, Uçurum, Hayat Ağacı, Familya gibi yapımlarda izlediğimiz sevilen isim Jet Sosyete’deki rolüyle tüm Türkiye tarafından tanınmış ve hepimizin kalbinde taht kurmuştu. Ardından Camdaki Kız’ın Muzo’suna hayat veren Arıkan, dizide alışkın olduğumuzdan çok farklı bir karaktere hayat verse de alnının akıyla bu işin üstesinden gelerek beğeni kazanmayı başardı.

Şu sıralar tatilde olan ünlü isim, baş vaktini takipçilerinin sorularına yanıt vererek değerlendirmek istedi. Instagram üzerinden sevenlerinin sorularını cevaplayan Arıkan’a estetik sorusu da geldi. Yüzüne yaptırdığı işlemleri tek tek anlatan ünlü oyuncu o paylaşımına “Gamze hanımcım bana minik minik yapıyor bir şeyler” diye de not ekledi. Enis Arıkan’ın bu itirafı magazin gündeminin ortasına bomba gibi düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz