Bikinisiyle Olay Yarattı! Hadise’den Yeni Sevgilisi Mehmet Dinçerler’le Çıktığı Tatilden İlk Paylaşım

Aleyna

Haberler

23 Temmuz 2021

Bikinisiyle Olay Yarattı! Hadise’den Yeni Sevgilisi Mehmet Dinçerler’le Çıktığı Tatilden İlk Paylaşım

Ünlü şarkıcı Hadise, yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler’le birlikte gizlice gittiği tatilden fotoğraflar paylaştı. Paylaşımı çok kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

Hadise

Ünlü şarkıcı Hadise, geçirdiği zor dönemlerin ardından huzuru yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler’de buldu. Yıllarca kimseyle yan yana görmediğimiz Hadise, aşktan umudunu kesmiş ve kendini işe vermiş, güçlü bir kadın olarak karşımızdaydı. Onun aşk konusundaki inadını kıran kişi ise ünlü oyuncu Kaan Yıldırım olmuştu! Kırk yıl düşünsek aklımıza gelmeyecek bu ikili, çok yakıştırıldı ve evlilik haberi beklenmeye başladı. Ama Ebru Gündeş’in boşanma davasının ortalığı karıştıracağını kim bilebilirdi ki?

Yeni Şarkı Yeni Aşk

Hadise ve Kaan Yıldırım

Hadise, son derece mutlu göründüğü ilişkisi ve yeni projeleriyle 2020’yi kötü geçirmeyen ender ünlülerden biri olmayı başardı. Ama yakın arkadaşı Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab’ın boşanma davasına ismi karışınca olanlar oldu. İddiaya göre, Reza Zarrab’ın eşini aldattığı kadınlardan biri de Hadise’ydi! Hadise bu iddiaları çok sert bir dille yalanladı ama aylar boyunca zorlu bir dönemden geçmek zorunda kaldı. Bu zorlu süreçten geriye “Hay Hay” adlı bir ayrılık şarkısı ve Kaan Yıldırım’la biten aşkı kaldı. Ama hayranları bu duruma üzülmeye bile fırsat bulamadı çünkü Hadise yeni bir aşka yelken açmıştı bile!

Meksika Tatiline Gittiler

Hadise Mehmet Dinçerler

Hadise, Kaan Yıldırım’dan ayrıldıktan sonra aşka tamamen kapılarını kapatmaya karar verdi. Ama iş insanı Mehmet Dinçerler’i görünce her şey değişti! Kendi deyimiyle “ilk görüşte aşk” yaşayan ünlü şarkıcı, sevgilisi için, “Beni çok mutlu ediyor ve prensesler gibi hissettiriyor. Bu dönemde uzun süre ilişki istemezdim ama Mehmet hayatıma öyle bir girdi ki…” dedi. Çifte kumruların birlikte Meksika tatiline gittiklerini de yanlışlıkla yaptıkları paylaşım ele verdi!

Bikinisiyle Olay Yarattı

Hadise

Meksika tatili basına sızınca saklanmaktan vazgeçen Hadise, bugün ilk tatil paylaşımını yaptı.

Sevgilisi Mehmet Dinçerler fotoğraflarda olmasa da, Hadise’nin bikinisi sosyal medyayı sallamaya yetti de arttı bile. İyi tatiller diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz