Demet Akalın ve Aleyna Tilki Arasında Gerilim Hattı! Aleyna, Demet’i Takipken Çıktı: Demet Dalgasını Geçti!

Aleyna

Haberler

21 Mart 2021

Demet Akalın ve Aleyna Tilki Arasında Gerilim Hattı! Aleyna, Demet’i Takipken Çıktı: Demet Dalgasını Geçti!

Bir dönem aralarından su sızmayan Demet Akalın ve Aleyna Tilki arasında yaşanan “dünya starı” krizi tırmanmaya devam ediyor! Durup dururken kavga etmeye başlayan ikilinin kavgası; Instagram’a da sıçradı. Demet Akalın’ın sözleri üzerine, güzel şarkıcıyı takip etmeyi bırakan Aleyna Tilki’ye Demet Akalın’dan cevap gecikmedi! Bakalım bu kavganın sonucu nereye varacak?

Aleyna Tilki ve Demet Akalın

İlk Taşı Atan Demet Akalın!

Şimdi doğruya doğru, bu kavganın fitilini ateşleyen kişi Demet Akalın oldu, Aleyna Tilki’nin herhangi bir suçu yok! Geçtiğimiz hafta Işın Karaca’nın konuk olduğu programda konu, bir anda Aleyna Tilki ve ilk İngilizce şarkısı Retrograde’e geldi!

Demet Akalın

Aleyna Tilki’nin “Bana kimse destek olmadı” çıkışını eleştirmeye başlayan Işın Karaca ve Demet Akalın; “Ben seni nasıl dünya starı yapabilirim, seni halk dünya starı yapacak. Ben Aleyna’ya ilk çıktığı zamanlarda çok destek oldum!” diyerek söze başladı. Ancak güzel şarkıcının söyleyecekleri bunlarla sınırlı değildi! Bir anda Aleyna Tilki’yi bombalamaya başladı; “ ‘Dünya starı olacağım’ dedi, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. ‘Kimse bana destek olmuyor’ demiş, biz destek olsak ne olacak? Bize kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum. Ben dünya starı olacağım deyip 3 sene sonra çocuk dizinde başrol oldu. Artık Hira bile izlemiyor onun dizisini.”

Demet Akalın ve Aleyna Tilki

Gerilim Tırmanıyor!

Demet Akalın’ın bu sözlerine sinirlenen Aleyna Tilki’den ise “gençlik” kozu geldi; “Retrograde şarkısı için beraber çalıştığım ekip Grammy aldı. İnsanlar bunu konuşsunlar başka bir şey konuşmasınlar. Henüz 20 yaşındayım. İnanılmaz gencim!” açıklamasını yapan Aleyna Tilki’ye Tabii Demet Akalın’dan jet yanıt geldi; “Bak aşkım, 25 yıl geçsin tamam mı bebeğim. 25 yıl sonra böyle cillop gibi ol, otuz küsür tane şarkın patlasın ve hala televizyon ekranlarında ol ben seni alkışlayacağım.”

Aleyna Tilki ve Demet Akalın

Bu sözler üzerine, bir alışveriş merkezinde kameralara yakalanan Aleyna Tilki, Demet Akalın’a cevap niteliğinde bir açıklama yaptı; “İyi müzikten anlayan ve ne kadar başarılı bir ekiple çalıştığının kavrayabilecek birçok insan bana destek verdi.” Bu sözlerinin ardından ise Instagram’da Demet Akalın’ı takip etmeyi bıraktı.

blank

Aleyna Tilki’nin bu hareketinden sonra gözler Demet Akalın’a çevrildi. Bizim bildiğimiz Demet, bu hareketin altında kalmaz! Ancak güzel şarkıcıdan bizleri şaşırtan bir tepki geldi. Instagram’da bu konuyu haber yapan magazin sayfalarından birine cevap veren Demet Akalın; “Ben dünya starı olana kadar takip edeceğim!” diyerek Aleyna Tilki’yi ti’ye aldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz