Partileri Kutlamaları Bitmeyen Şeyma Subaşı’dan Yeni Kutlama Mesajı! İyi ki Doğdun…

Ayşegül S.

Haberler

21 Mart 2021

Partileri Kutlamaları Bitmeyen Şeyma Subaşı’dan Yeni Kutlama Mesajı! İyi ki Doğdun…

Bitmek bilmeyen partileri, arkadaş buluşmaları ve sevgilileri ile eğlenceli anlarıyla görünürde olmayı seven Şeyma Subaşı’dan yeni bir kutlama mesajı var. Bu kez yakın arkadaşlarından birisinin doğum günü için uzunca bir yorum yazan Şeyma’nın yeni paylaşımları!

İyi ki Doğdun Bianca!

Şeyma Subaşı bu kez de kız kardeşim dediği Bianca için bir paylaşım yaptı. “Sen hayatımda tanıdığım en gerçek ve özel insansın. Arkadaşınız olduğumuz için çok şanslıyız.” şeklinde duygularını aktaran Subaşı 7 yıllık arkadaşının doğum günü için duygusal cümleler kullandı.

Anneliği de Çok Konuşuluyor Kendisi de!

Şeyma Subaşı, yaptığı evlilikten boşanmasına, ardından hayatına giren erkeklerle ilişkilerine kadar özel hayatına dair birçok konuyla gündeme gelen isimlerden birisi. Tabii ki kızı Melisa da bundan payını alıyor. Sosyal medyada kimi zaman kızını para makinesi olarak gördüğü iddia edilen Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde yine paylaştığı bir fotoğrafla eleştirilmişti. Arkadaşlarıyla birlikte olduğu bir buluşmada kızı Melisa’nın arkadaki koltukta uyuyor olması üzerine Şeyma Subaşı’na birçok eleştiri yağmıştı.

Anneliğini Eleştirenlere Karşı Paylaşımlara Devam

Bu eleştirilerin ardından Şeyma Subaşı bir süre kızı Melisa ile ilgili paylaşımlarda bulunarak Melisa ile güzel bir hayatları olduğunu dosta düşmana göstermişti. Bugün de kız kardeşim dediği arkadaşı Bianca’nın doğum gününü kutlayan Şeyma kızının da olduğu fotoğraflar paylaşmaya devam etti. Fotoğraflarda arkadaşı Bianca ile Melisa’nın samimi anları gözden kaçmıyor. Öyle görünüyor ki Şeyma Subaşı kendi seçtiği ailesi olan dostları ile kızının birlikte büyümesinden oldukça mutlu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz