Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Birkan Sokullu’dan Kötü Haber Geldi! Ünlü Oyuncu Hastanelik Oldu

Aleyna

Haberler

21 Mart 2021

Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Birkan Sokullu’dan Kötü Haber Geldi! Ünlü Oyuncu Hastanelik Oldu

Masumlar Apartmanı dizisindeki karakteri Han ile dikkatleri üzerine çeken Birkan Sokullu hastanelik oldu. Nişantaşı’nda bir hastanenin çıkışında kameralara takılan ünlü oyuncu, ayağını incittiğini söyledi.

birkan sokullu-masumlar apatmanı

TRT’nin fenomen dizisi hepimizi adeta ekranlara kilitliyor. Yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerini altüst eden dizinin başrolü Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar gibi isimlerle paylaşan ünlü oyuncu Birkan Sokullu, Han karakteri ve başarılı performansıyla kısa sürede herkesin kalbinde taht kurmayı başardı.

Yakışıklı Oyuncu Nazara Geldi

Snob Magazin’e göre Birkan Sokullu geçtiğimiz gün Nişantaşı’ndaki bir hastaneden çıkarken kameralara yakalandı. Yakışıklı oyuncu hastaneye geliş sebebinin yürüyüş yaparken ayağının incinmesi olduğunu açıkladı.

birkan sokullu-masumlar apatmanı

Hastane çıkışı elinde reçetesiyle görüntülenen ünlü isim, korkulacak veya endişelenecek bir şey olmadığını dile getirdi. Yürüyüş yaparken ayağını inciten oyuncu, “Şu an iyiyim” diyerek aracına bindi ve evinin yolunu tuttu.

Onu İlk Küçük Kadınlar Dizisiyle Tanımıştık

Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 2003 yılında, ‘Best Model Of Turkey’ yarışmasında üçüncü olan yıldız isim Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü mezunu. Maltepe Üniversitesinde okurken manken ve modellik yapan Sokullu, Dolunay Soysert’ten oyunculuk dersler alarak. “Küçük Kadınlar” ile kariyerine hızla başladı.

birkan sokullu-masumlar apatmanı

2010 yılında Tims production ile anlaşıp Küçük Sırlar’da rol aldı. Küçük Sırlar dizisinde Demir rolü büyük beğeni kazandı ve bu dizi kariyeri için dönüm noktası oldu. Uçurum, Fatih, Kurt Seyit ve Şura gibi projelerde yer alan Sokullu Aslı Enver ile dünyaevine girdi. Ancak ünlü çiftimiz 3 sene sonra boşandı.

birkan sokullu-masumlar apatmanı

Hayat Şarkısı ile ününe ün katan Birkan Sokullu, şimdilerde Masumlar Apartmanı dizisinde oldukça beğeniliyor. Ünlü oyuncuya geçmiş olsun diyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz