Bu Defa Eleştirmedi: Demet Akalın’ın Sibel Can Çıkışı Herkesi Şaşırttı!

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Bu Defa Eleştirmedi: Demet Akalın’ın Sibel Can Çıkışı Herkesi Şaşırttı!

Ünlüler dünyasının en sansasyonel insanlarından olan Demet Akalın bugün ilk defa bir kişiyi ya da olayı eleştirmek yerine savundu! Normalde Instagram yorumlarında herkesi sık sık eleştiren hatta topa tutan güzel şarkıcı bugün Sibel Can’ın fotoşop olduğu iddia edilen fotoğraflarında; arkadaşını savundu ve televizyonda çok güzel gözüktüğünü söyledi!

Girmediği Tartışma Yok!

Bildiğiniz gibi ünlüler camiasında Seren Serengil bir, Demet Akalın iki! Her şey hakkında yorum yapmaktan ve fikir beyan etmekten geri durmayan güzel şarkıcı, yerli yabancı demeden herkes hakkında fikir sunuyor. Geçtiğimiz aylarda Koronavirüs Pandemisi nedeniyle dünyaca ünlü şarkıcıya “bacım” diyerek seslenen Demet Akalın bugün ise olaylı Türkiye güzelimiz Şevval Şahin’e laf çarpmaktan geri durmadı.

blank

Dün gece 2021’in kainat güzeli belli oldu. Meksika’lı x kainatın en güzel kadını unvanına sahip olurken; ülkemizde de kainat güzeli seçilen Andrea Meza ile 2018 yılında Türkiye güzellik kraliçesi seçilen Şevval Şahin arasında kıyaslamalar yapılmaya başlandı.Zayıflığı yüzünden sosyal medyadan birçok eleştiri alan Şevval Şahin her defasında sıfır beden olmaktan memnun olduğunu dile getirse de linç yemekten kaçamıyor! Güzelimizi eleştiren kişilerden biri ise Demet Akalın’dı; “Andrea afet, diğerine güzel demeye…”

Bu Sefer Savundu!

Son olarak Şevval Şahin’i eleştiren Demet Akalın nasıl olduysa bugün gün içinde Sibel Can’ı savundu! Şarkılar Bizi Söyler programından iki farklı görüntüyü kendi Instagram hesabında paylaşan Sibel Can’ın fotoğraflarına fotoşop uyguladığı iddiası ortalığı karıştırdı. Sibel Can’ın fotoğraflarda biraz farklı olduğunu kabul etmek lazım!

blank

Birçok kişi Sibel Can’ı eleştirirken, “herkesten farklı olmam lazım” dürtüsüyle hareket eden Demet Akalın, yorumuyla Sibel Can’ı savundu; “Televizyonda fıstık gibiydi valla. Hatta hemen sordum yeni Sibel Can diyeti ne diye!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz