Kerem Bürsin Hande Erçel’le İlgili O Soruyu Duyduğunda Çileden Çıktı! Habercilere Ağır Konuştu: “Saçma Sapan…”

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Kerem Bürsin Hande Erçel’le İlgili O Soruyu Duyduğunda Çileden Çıktı! Habercilere Ağır Konuştu: “Saçma Sapan…”

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in aşkı dolu dizgin devam ediyor! Geçtiğimiz seneden beri her aşk haberine “arkadaşız” şeklinde yanıt veren ikili sonunda Maldivler tatilinden dönüşte aşklarını daha fazla gizlemeden itiraf ettilet. Ancak bugün yolda arabasıyla görüntülenen Kerem Bürsin, Hande Erçel’le ilişkisi hakkında sorulan sorulara çok sinirlendi ve habercilere sert çıkıştı!

Sonunda İtiraf Ettiler!

Fox’ta Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dizinin fragmanları yayınlamaya başladıktan sonra sosyal medya kullanıcıları ve sevenleri tarafından shiplenmeye başladı bile! Düzenli olarak her hafta haklarında aşk iddiaları oraya atılan çiftimiz her defasında bu söylentileri inatla reddediyor ve “yakın, çok yakın” arkadaş olduklarını söylüyordu.

blank

Ancak Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in bu söylemleri ne magazinciler ne de sosyal medya kullanıcıları tarafından ciddiye alınmıyor ve ikili arasında yeni haberler çıkmaya devam ediyordu. Hatta bir dönem Hande Erçel’in ünlü işadamı Murat Akdoğan ile birlikte olduğu iddiası sosyal medyayı yerinden oynatmıştı! Bu iddiayı yalanlamayan Hande Erçel, sonraki günlerde Murat Akdoğan’ın ailesinin ilişkiye izin vermemesi nedeniyle “istenmeyen gelin” olarak gündem olmuştu.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

O Soru Kerem’i Çok Sinirlendirdi!

Bu olayın ardından Kerem Bürsin’le yeniden anılmaya başlayan Hande Erçel; partneriyle Maldivler’de tatile gidince ikilinin sevgili olduklarından emin olmuştuk. Nitekim Kerem Bürsin ve Hande Erçel; Maldivler tatili dönüşünde havalimanında el ele görüntülenince ilişkilerini daha fazla saklayamadılar ve birlikte olduklarını herkese açıkladılar.

Bugün ise arabasıyla giderken magazincilerle karşılaşan Kerem Bürsin, Hande Erçel’le ilgili sorulan soruya oldukça kızdı ve “Hiç saçma sapan şeylere getirmeye gerek yok biz şu an birlikteyiz ve çok mutluyuz!” diyerek gazetecilere biraz sert çıktı! Bu cevabın ardından yoluna devam eden Kerem Bürsin’in neden sinirlendiğini ise anlamayadık!

Benzer Haberler

Beril 19 Mayıs 2021

Valla gençlik adam haklı, sosyal medyadaki ilişkilerde hep magazinciler hep üstlerine gidiyorlar sonra birbirini seven iki insan ayrı kalıyor

Yorum Yaz