Bu Fotoğraf Hala ‘Acaba’ Diyenlere Gelsin! Şeyda Erdoğan ve Anıl Azar’dan “Sempatik ve Huzurluyuz” Paylaşımı

Ayşegül S.

Haberler

29 Mart 2021

Bu Fotoğraf Hala ‘Acaba’ Diyenlere Gelsin! Şeyda Erdoğan ve Anıl Azar’dan “Sempatik ve Huzurluyuz” Paylaşımı

Sosyal medyanın başarılı isimlerinden birisi olan Şeyda Erdoğan bugün Instagram hesabından Anıl Azar’la birlikte oldukları fotoğraflar paylaştı. Ünlü Youtuber adeta bu paylaşımıyla özel hayatına dair aklında soru işareti olanlara bir cevap verdi. E aşk acısı da bir yere kadar sonuçta!

Yeni Sevgiliyle Huzurlu Anlar

Makyaj ağırlıklı videolarıyla sosyal medyada önemli bir mecraya sahip olan ünlü Youtuber Şeyda Erdoğan bugün Instagram hesabından oldukça özel fotoğraflar paylaştı. Fotoğraflara dakikalar içerisinde beğeni yağarken takipçileri eski sevgilisi Burak Güngör konusunda farklı yorumlarda bulundular. Bazı takipçileri Şeyda’nın eski sevgilisi Burak Güngör’ün gerilerde kaldığını ve Anıl Azar’la birbirlerine çok yakıştıklarını düşünürken bazıları da ‘4 yıllık ilişki ne çabuk unutuldu?’ şeklinde yorumlarda bulundu.

Burak ve Şeyda İlişkisine Son Nokta

Şeyda Erdoğan’ın kendisi gibi Youtuber olan eski sevgilisi Burak Güngör ile neden ayrıldığı konusunda net bir bilgimiz yok tabii ki. Burak Güngör ayrılıklarının her ikisinin ortak kararı olduğunu anlattığı kısa bir video yayınlamıştı. Her ne kadar Burak Güngör bunu yorgunluk olarak açıklasa da asıl neden her ne ise 4 yıllık ilişkiyi bir çırpıda bitirdi. Ve aradan aylar geçmişti ki Şeyda’nın yeni bir ilişkiye doğru yürüdüğü öğrenildi. İşte Şeyda’nın yelken açtığı ilişkinin diğer ucundaki isim!

Anıl Azar

Burak Güngör’ün ardından Şeyda’nın hayatına giren isim ise Anıl Azar oldu. Şeyda Anıl ile birlikte olduğu fotoğrafı ilk kez Ocak ayında yayınladı. Her ne kadar özel hayatına dair çok fazla paylaşım yapmasa da bu fotoğraf takipçileri tarafından hemen bir ilişkiye yorumlandı. Anıl Azar hakkında çok fazla bilgimiz olmasa da kendisinin fotoğrafçılık ve modellikle ilgilendiğini biliyoruz. Bir de Şeyda’nın onun yanında epey mutlu ve huzurlu göründüğünü.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz