Demet Akalın Rezil Oldu! Sahtekarlıkla Suçladığı TikTok Fenomeni “Hediyeleri Hira attı” Dedi ve Şahit Gösterdi

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

Demet Akalın Rezil Oldu! Sahtekarlıkla Suçladığı TikTok Fenomeni “Hediyeleri Hira attı” Dedi ve Şahit Gösterdi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, TikTok sevdalısı kızı Hira’nın kurbanı oldu. Hesabından 7 bin TL para çekilen Akalın, fenomeni suçlasa da, yayını izleyenler ünlü şarkıcıyı haksız buluyor.

Demet Akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medyada en aktif olan şarkıcılardan biri. Özellikle Instagram ve Twitter’ı çok sık kullanan ünlü popçunun 7 yaşındaki kızı Hira da ona çekti. Eee, ne görürse onu yapıyor! Tüm yaşıtları -ve annesi- gibi sosyal medyaya bayılan Hira, kendisine ait bir TikTok hesabı da açtı. Demet Akalın da onun bu konuda mutlu olması için elinden geleni yapıyor. Geçen ay kızının en sevdiği TikTok fenomenlerini evine bile davet etmişti!

Demet Akalın, Hira’nın mutluluğu için takipçi sayısının artması gerektiğini düşünmüş olmalı ki, Instagram’daki takipçilerine kızının hesabını takip etmeleri için ara ara çağrı yapıyor.

Ama Hira’nın kontrolsüz TikTok sevgisi, sonunda bir tatsızlığa yol açtı. Dün gece, Demet Akalın’ın hesabından 7 bin TL çekilince olanlar oldu!

“Bu nasıl sahtekarlık?”

Demet Akalın

Demet Akalın, kızı Hira’nın online ders molasında TikTok’a girdiğini ve canlı yayındaki fenomenin kızını kandırarak 7 bin TL para aldığını iddia etti. TikToker ile konuştuğunda “Bunun muhatabı Apple” cevabını alan ünlü şarkıcı, öfkeyle telefona sarıldı ve “Bu nasıl sahtekarlık?” diye isyan etti!

Annesi Çekimdeyken Hediye Yollamış

Ancak Özgür Balakar bu iddiaları reddetti. Ünlü TikToker, canlı yayındayken kendisine hediyeler gönderen kişinin Hira olduğunu anlayınca, “Eğer sensen bir tane gül gönder” demiş. Gülün fiyatı da 30 kuruşmuş. Meğer Hira bu hediyeleri annesi program çekimindeyken göndermiş. “Soyguncu” yaftası yediği için üzgün olduğunu söyleyen fenomen, ünlü şarkıcıya “Geri atarım Demet Abla, sakin ol” diye seslendi.

Demet Akalın Hira

Ama Demet Akalın çok sinirlenip konuyla ilgili bir paylaşım daha yaptı. Hatta bu haberi alan magazin sayfalarında insanlara çattı.

Demet Akalın instagram yorumu

Ama Özgür Balakar, canlı yayınına katılan diğer insanları paylaşınca, olayın ne olduğu biraz daha netleşti.

Özgür Balakar story

Özgür Balakar, Demet Akalın’ın kızının TikTok hesabını paylaşmasıyla da dalga geçti!

Özgür Balakar story

Demet Akalın’ın bu işin altında kalacağını sanmıyoruz. Ama bir yandan da Hira’ya sosyal medya kullanma konusunda yol yordam gösterse iyi olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz