O da Caner Cindoruk Gibiymiş! Burcu Biricik’in de Çocukluk Yılları Hep Çalışarak Geçmiş

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

O da Caner Cindoruk Gibiymiş! Burcu Biricik’in de Çocukluk Yılları Hep Çalışarak Geçmiş

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, zorlu ama keyifli geçen çocukluk yıllarını anlattı. Öğrendik ki, çocukken kuaförde çıraklık bile yapmış!

Burcu Biricik

Son dönemin en popüler isimlerinden Burcu Biricik, hem yeteneği hem de güzelliği tescilli olan bir oyuncu. Hal böyle olunca, proje teklifleri üzerine yağıyor! Ünlü oyuncuyu nisan ayında Kanal D’de “Camdaki Kız”, Netflix’te “Fatma” ile ekrana gelecek. Bir de binbir surat halini gördüğümüz reklam filmi serisi var tabii ki!

Ama ünlü oyuncunun bugünlere gelmesi pek de kolay olmadı. Meslektaşı Caner Cindoruk’un çocukken işportacılık yapması gibi, o da küçükken pek çok işe girmiş çıkmış!

“Şartlar ne olursa olsun…”

Burcu Biricik

Burcu Biricik’in anne ve babası o çok küçükken ayrılmış. Bu yüzden, annesinin yanında büyümüş. Hürriyet’ten Hakan Gence’yle yaptığı röportajda o günleri anlatan Burcu Biricik, “Mutlaka benim de perde arkasında ve çocuklukta travmalarım var. Ama bir şekilde hikâyenin doğru tarafında bulundum” diyor. Ama çok güzel bir ailede büyüdüğü için travmalarından sıyrıldığını söylüyor. Zamanında kendisine “Şartlar ne olursa olsun bu senin hayatın ve ona göre yaşaman lazım” diyecek kadar akıllıymış! Şimdi de o yara ve eksiklikleri kendi hayatında tamamladığını söylüyor.

Çocuk İşçi Burcu Biricik!

Burcu Biricik

Ünlü oyuncu, eve katkıda bulunmak istediği için erken yaşta çalışmaya başladı. Antalya’da büyüyen oyuncu, küçük yerlerde çocukların çıraklık yaptığını hatırlatıyor ve “Çocuk işçi çalıştırmak gibi değil ama” diyor. “Dedem abimi bakkala kalfalığa gönderirdi. Ben de ortaokulda yazları kuaförün yanında çalışıyordum” diyen Burcu Biricik’in saç yapma halleri yarım kalmış. Dükkanda ona sadece bulaşık yıkatıp yerleri süpürtmüşler. Sonra da kuaförden ayrılıp şansını kafelerde denemiş. Caner Cindoruk’un öyküsüne az buçuk benziyor gerçekten de!

Son günlerin en çok konuşulan olaylarından biri de Caner Cindoruk’un çocukluğunda işportacılık yaptığı günlerde Nejat Uygur’la tanışması. Ama Burcu Biricik, meslektaşı Caner Cindoruk gibi çalışırken ünlü tiyatroculara rastlayamamış. O yüzden, hikayesini ancak o anlatınca öğrenebiliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz