Melis Sezen Efsane Dizi Aşk-ı Memnu’nun Kadrosunu Yeniden Kurdu! Kendisine de Bihter’i Seçti

Aleyna

Haberler

28 Aralık 2020

Melis Sezen Efsane Dizi Aşk-ı Memnu’nun Kadrosunu Yeniden Kurdu! Kendisine de Bihter’i Seçti

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen, hayranı olduğu dizi Aşk-ı Memnu için yeni bir kadro kurdu. Kendisi için de Beren Saat’in karakteri Bihter’i seçti.

Bu sezon ekranlarda fırtınalar estiren dizilerden biri de Kanal D’de yayınlanan “Sadakatsiz” dizisi. “Aldatılan kadının öfkesi cehennem ateşinden beterdir” sloganıyla yola çıkan “Sadakatsiz”, anında çarşamba gecelerinin reyting şampiyonu oldu.

Melis Sezen

Daha önce pek çok reyting kurbanı dizide rol alan Melis Sezen de nihayet şeytanın bacağını kırdı. Sezen, bu dizide canlandırdığı Derin karakteriyle adını ve yüzünü herkese ezberletti. 2020 korkunç bir yıl olsa da Sezen için aynı oranda da verimli oldu!

Aşk-ı Memnu Hayranıymış!

Melis Sezen

Hal böyle olunca, neredeyse her hafta bir yerde Melis Sezen röportajı okumaya başladık. Son olarak YouTube’daki “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler” programına konuk olan Sezen, ilginç açıklamalar yaptı.

Sezen, Türk televizyonlarına damga vuran “Aşk-ı Memnu” dizisinin onun için de çok önemli olduğunu anlattı. “O diziyle büyüdüm. Hatta lisede Halit Ziya Uşaklıgil’i tanıtırken dizinin final sahnesini kısa film olarak çektik” diyen Sezen, zaten Bihter’in sahnelerini kendi başına tekrar tekrar oynuyormuş. Kısa film hazırlanırken de hemen “Bihter benim, Behlül kim” diye sormuş!

Melis Sezen ve Beren Saat

Bihter’in çok tutkulu ve güçlü olduğunu düşünen Sezen, onu canlandıran Beren Saat’e de hayranmış. Hatta “O kusursuz, tabii kendimi onunla kıyaslamıyorum” diye de ekliyor.

Kadroyu Yeniden Kurdu!

Selahattin Paşalı ve Kıvanç Tatlıtuğ

Melis Sezen’in lisede arkadaşlarına sorduğu soru bu kez ona soruldu! “Bihter sensin, diğerleri kim” sorusu Sezen’i epey kıvrandırdı. Sezen, Bihter’in yasak aşk yaşadığı karakter Behlül için arkadaşı Selahattin Paşalı’yı seçti.

Selçuk Yöntem ve Onur Saylak

Bihter’in eşi Adnan karakteri Onur Saylak!

Şevval Sam ve Nebahat Çehre

Bihter’in annesi ve dizinin en ikonik karakterlerinden Firdevs de Şevval Sam! Nasıl ama, “Aşk-ı Memnu” bir süre sonra bu kadroyla çekilse yine ortalığı yıkmaz mı?

Benzer Haberler

Clockwork 29 Aralık 2020

Ondan anca Nihal olur Bihter olmaz

Yorum Yaz