Masterchef’ten Elenen Eray İçin Somer Sivrioğlu’ndan Duygusal Paylaşım: “Benim güzel evladım…”

Aleyna

Haberler

21 Aralık 2020

Masterchef’ten Elenen Eray İçin Somer Sivrioğlu’ndan Duygusal Paylaşım: “Benim güzel evladım…”

TV8’in fenomen yarışma programı Masterchef’te nefesler tutuldu. Finale doğru giderken elenen isimler izleyenleri de jüriyi de üzüyor. Özellikle Somer Sivrioğlu tüm yarışmacılarla öyle bağ kuruyor ki elendiklerinde Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar herkesi duygulandırıyor. Bu kez de dün elenen Eray ile ilgili bir paylaşım var!

Masterchef geçen hafta Bolu’da çekilen bölümüyle heyecanları arttırmıştı. Yarışmacılar en iyi yemekleri yapmak için kıyasıya mücadele vermişti.

Bu bölümdeki ödül ise 25 bin TL para ödülüydü. Bu ödülü kazanmak için en iyi menüleri jüri üyelerine sunmaya çalışan yarışmacılar kritik anlar yaşamıştı.

Son olarak 5 isim kalmıştı. Bunlar; Eray, Barbaros, Serhat, Özgül ve Emir’di. Nitekim Bolu’da oylamaya sunulan ödül oyununu kazanan Eray oldu. Eray 25 bin TL’sine kavuştuğu için oldukça mutluydu. Ancak bu mutluluğu uzun sürmedi.

Son 5 yarışmacıdan elenen isim ise Emir olmuştu. Masterchef son günlerine doğru ilerlerken herkes nefeslerini tuttu ve birinci olacak ismi merak ediyor.

Elemeler hızla devam ederken yarı final geldi çattı. Yarışmada; Eray, Barbaros, Özgül ve Serhat olmak üzere son 4 kişi kalmıştı. Bu yarışmacılar da 18. haftada sonuna kadar mücadele etti. Özgül ve Eray son ikiye kalmıştı. Önlüğü hak eden isim Özgül olunca Eray yarışmaya veda etti.

Eray’ın taraftarları oldukça üzüldü. Ama üzülen sadece taraftarlar değildi. Jüri üyelerinden biri olan Somer Sivrioğlu da bu üzüntüyü paylaşanlardandı. Öyle ki Instagram hesabından duygu dolu bir paylaşım yaptı. Paylaştığı fotoğrafın altına bakın neler yazdı!

“Benim güzel evladım. Annesi geldiğinde küçük bir çocuk gibi zıplaması onun naif yüreğini, 10 kere dokunulmazlık alıp, 10 kere de potaya gitmesi ise onun ne kadar güçlü, mücadeleci ve başarılı bir şef olduğunu gösteriyor. Bu sektörde ismini çok duyacaksınız bu genç meslektaşımızın. Biz, hep senin yanındayız koca çocuk @eray_aksungur” sözleriyle Eray’ı da hayranlarını da duygulandırdı Somer Şef.

Postun altında yorumlar çığ gibi büyüdü. Eray’ın gitmesini istemeyenler üzüntülerini böyle belli etti:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz