Diva Bülent Ersoy’un Bodrum’daki Misafir Villasının Eşya Bütçesi 700 Bin TL!

Aleyna

Haberler

22 Aralık 2020

Diva Bülent Ersoy’un Bodrum’daki Misafir Villasının Eşya Bütçesi 700 Bin TL!

Türkiye’de güçlü sesiyle Diva lakabıyla tanınan Bülent Ersoy, son zamanlarda yeni projeleriyle ya da yeni şarkılarıyla değil harcadığı paralar ve satın aldığı kürklerle olay olmayı başarıyor. Özellikle de Bodrum’un en gözde villa sitelerinden birinde aldığı ikiz villalarla bir süre gündemi meşgul etmeyi başarmıştı. Bülent Ersoy’un ikiz villa almasının sebebi ise, misafirleriymiş!

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bağışını Reddetti!

Ünlü Diva, geçtiğimiz haftalarda magazinciler tarafından ünlü bir kürk mağazasında yakalanmış, hem onların sorularını yanıtlayıp hem de satın aldığı yeni kürklerin provasını yapmıştı. Divanın denediği kürkler sosyal medyaya düşünce, gerçek kürk giydiği için bir kez daha linçlenmekten kurtulamadı!

Bülent Ersoy

Gazetecilere verdiği kısa röportajda, kürklerinin bir kısmını ÇYDD’ye bağışlayacağını söyleyen Bülent Ersoy’a dernekten açıklama gecikmedi: “ÇYDD, tüzüğü gereği doğa, çevre ve canlı haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir. Bu nedenle hayvanların yaşam hakları ihlal edilerek elde edilen ürünler ve bunların bedelleri üzerinden yapılacak bir bağışı kabul etmemiz söz konusu değildir” diyerek bağışı kabul etmeyeceklerini kamuoyunda duyurdular. Bu açıklamaya oldukça bozulan Bülent Ersoy, aynı gün avukatını çağırırarak vasiyetini tekrar düzenlemesini ve ÇYDD’yi vasiyetinden çıkartmasını talep etti. Haberin detayları için aşağıdaki bağlantıya gidebilirsiniz:

Bodrum’da İkiz Villa!

Bülent Ersoy

Gayrimenkul satın almayı çok sevdiğini bildiğimiz Bülent Ersoy, kendisi ve misafirleri için; Bodrum’un en gözde villa sitesinden iki adet villa satın aldı! Tamir ve dekorasyon işlerinin bizzat başında duran Bülent Ersoy, villaların eşya ve aksesuarları için 700 bin TL ayırmış. Bu villalardan biri de sadece konuk edeceği kişilere özel olarak tahsis edilecek.

Daha önce gazetecilere, “Ustaların başında olmam lazım, beğenmediğim bir şey olursa yıktırıp baştan yaptırırım” demişti Bülent Ersoy. Anlaşılan beğenmediği pek bir şey olmadı ve inşaatta kısa sürdü. Şimdi asıl merak edilen nokta ise, ikiz villaların nasıl dekore edileceği!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz