İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’i Buluşturan Seni Çok Bekledim’den Şaşırtan Bir Set Fotoğrafı Geldi!

Aleyna

Haberler

21 Aralık 2020

İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’i Buluşturan Seni Çok Bekledim’den Şaşırtan Bir Set Fotoğrafı Geldi!

Ünlü oyuncular Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nu buluşturan “Seni Çok Bekledim” dizisine sayılı günler kaldı. Setten şaşırtan fotoğraflar gelmeye ise devam ediyor.

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu fotoğrafı

Ünlü oyuncular Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu, yeni yılda Star TV’de yayınlanacak “Seni Çok Bekledim” dizisinde başrolleri paylaşıyor. Özcan Deniz’in aynı zamanda yapımcılığını da üstlendiği dizinin değişik bir konusu izleyicide beklentiyi tavan yaptırıyor!

Bu heyecanlı bekleyiş sürecinde de setten fotoğraflar gelmeye devam ediyor. İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı fotoğrafı görünce hayrete düşeceksiniz!

Bu Ne Hal?

İrem Helvacıoğlu otoğrafı

İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz “Seni Çok Bekledim” dizisinin çekimleri için Katar’ın başkenti Doha’ya gitti. Bu ilginç mekanın diziye yansımaları ne olacak bilmiyoruz ama İrem Helvacıoğlu çöl koşullarından biraz şikayetçi!

Çöldeki çekim şartlarından dert yanan ama her şeye rağmen eğlendiğini söyleyen İrem Helvacıoğlu, “Çöl sıcak olur sanmıştım” dedi. Açıkçası biz de öyle olduğunu sanıyorduk! Bugün gelen bir fotoğraf ise işin rengini değiştirdi.

“Seni Çok Bekledim” dizisinin çölle ne alakası var acaba? İzlemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!

Çölde Aşk Teması!

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu

“Seni Çok Bekledim” dizisinin resmi Instagram hesabından paylaşılan bir fotoğraf heyecanı ikiye katladı! İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’in çölde ne gibi olaylar -ya da dizinin deyimiyle “mucizeler”- yaşayacakları merak konusu oldu. Öte yandan, fotoğrafı gören herkes eminim içinden “Bu ne kılık” demiştir!

Şaka bir yana, başta “İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz mi, ne alaka” denen dizi ilk set fotoğraflarının ardından bir heyecana yol açtı. İstanbul boğazı, holding ya da gecekondudan başka pek bir şey göremediğimiz ekranlara farklı bir temayla gelen “Seni Çok Bekledim” reyting savaşına da iddialı başlayacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz