Bu İş Başıma Gelen En Güzel Şeydi: Hekimoğlu Emre’yi Kovuyor! İşte Hekimoğlu 47. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Bu İş Başıma Gelen En Güzel Şeydi: Hekimoğlu Emre’yi Kovuyor! İşte Hekimoğlu 47. Bölüm Fragmanı

Asabi ama karizmatik hatta biraz da sevimli doktorumuz Hekimoğlu bu hafta da yepyeni ilginç bir vaka ile karşı karşıya. Yeni bölüm fragmanında ise hastaneyi yepyeni bir gelişme bekliyor. Mehmet Ali’nin yaşadığı görüşme krizi, Emre doktorun durumu ve daha fazlası Hekimoğlu 47. bölüm fragmanında!

Hastanede Bir Pislik

Hekimoğlu bu hafta hastanenin belalı hastalarından birisi ile ilgilenir. Bu hasta henüz ergenlik çağında olan Naci Kurşun’dur. Naci Kurşun hem çok zeki hem de satranç konusunda usta bir gençtir. Ancak turnuvada beklenmedik bir şekilde rakibini yenmesine rağmen bir anda ona saldırır. Kendisi de bitmek bilmez ve dayanılmaz bir baş ağrısı ile hastaneye kaldırılır. Annesi başta olmak üzere hastanedeki herkese çok kötü davranır. Bu nedenle herkes Naci’den yaka silkerken Hekimoğlu ise Naci’nin zekasının farkında olup onu önce gizliden gizliye izler. Ama diğer ekip arkadaşlarından farklı olarak Naci’ye sempati ile yaklaşır. En sonunda ise herkesin ‘Pislik’ dediği Naci ile satranç üzerinden kozlarını paylaşır.

Mehmet Ali Fırsatı Kaçırır  

mehmet ali kaan yıldırım - hekimoğlu

Diğer yandan Mehmet Ali istifa etmiş ve başka bir hastane ile iş görüşmesine gitmeye hazırlanmaktadır. Mehmet Ali referans mektubunu da cebine koyarak iş görüşmesi yapacağı hastaneye gider. Ancak sekreter görüşmeyi kendisinin iptal ettiğini söyler. Mehmet Ali ise bundan Hekimoğlu’nu sorumlu tutar.

Hekimoğlu 47. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 47. bölüm fragmanında bir ayrılık söz konusu. Sevilen dizinin dün yayınlanan fragmanda Zeynep ve Emre vedalaşırlar. Hekimoğlu Emre’yi kovar ama Emre onun haklı olduğunu bildiğini söyler. Emre’nin hastaneden kovulması, kovulma nedeni ve daha sonrasında yaşanacaklarla beraber yepyeni vakalar Hekimoğlu 47. bölümle Salı akşamı Kanal D’de.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz